Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Crackdown 3 - gameplay prezentuje destrukcję w trybie sieciowym

Walki na arenach.

Dostępny w serwisie Twitch francuski kanał jvtv kilka dni temu zorganizował prezentację, podczas której pokazał trwający blisko 50 minut gameplay z trybu wieloosobowego zręcznościowej strzelanki Crackdown 3.

W wariancie sieciowym - zatytułowanym Wrecking Zone - naprzeciwko siebie stają dwie drużyny złożone z pięciu graczy. Celem każdego z zespołów jest wyeliminowanie wrogów i zniszczenie ich bazy. Starcia toczą się na specjalnych arenach.

W obszernym materiale dostrzec można działanie zaawansowanej destrukcji otoczenia. Uczestnicy zabawy obracają w proch całe budynki oraz mosty. Zniszczenia są w dużej mierze realizowane za pomocą technologii obliczeń „w chmurze” (cloud computing).

Produkcja zaoferuje również kampanię fabularną, której akcję osadzono w otwartym świecie wypełnionym szeregiem aktywności. Podczas rozgrywki gracze skorzystają z wielu zróżnicowanych gadżetów.

Crackdown 3 zadebiutuje 15 lutego na PC z Windows 10 i konsoli Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze