Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Microsoft przedstawia plany na pokaz X018

Crackdown 3, Sea of Thieves, Forza Horizon 4 i inne.

Microsoft opublikował za pośrednictwem oficjalnego bloga informacje dotyczące wydarzenia X018, podczas którego poznamy plany koncernu na najbliższą przyszłość. Zachęcono też do obejrzenia relacji na żywo dzięki Inside Xbox.

Zorganizowany w Meksyku pokaz odbędzie się 10 listopada, a transmisję obejrzymy w godzinach 22:00-00:00. Pojawią się ogłoszenia dotyczące Crackdown 3, Minecraft, State of Decay 2, Sea of Thieves i Forza Horizon 4.

Microsoft obiecuje „istotne” newsy związane z PUBG, spojrzenie na nadchodzące DLC do Shadow of the Tomb Raider oraz „jedną lub dwie niespodzianki”. Koncern ujawni też ponad 12 gier, które dołączą do usługi Xbox Game Pass.

Lista gier dostępnych w ramach subskrypcji nieustannie rośnie

Pokaz można obejrzeć za pośrednictwem platform Mixer, Twitch i YouTube. Osoby, które zalogują się do Mixera podczas X018, otrzymają cyfrowe prezenty do Forza Horizon 4 i Sea of Thieves.

Niewykluczone, że usłyszymy też o przejęciu studia twórców Fallout: New Vegas - Obsidian Entertainment - oraz rozszerzeniu Xbox Game Pass na PC.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze