Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Crackdown 3 bez transakcji cyfrowych i lootboxów

Pojawią się rzeczy do odblokowania podczas zabawy.

Przedstawiciel firmy Microsoft poinformował, że w przeciwieństwie do wielu współczesnych produkcji, w Crackdown 3 zabraknie opcjonalnych transakcji cyfrowych i lootboxów, czyli skrzynek z losową zawartością.

W wywiadzie dla Windows Central dyrektor kreatywny studiów należących do koncernu z Redmond - Joseph Staten - ujawnił, że choć twórcy nie mają jeszcze planów związanych z popremierowym rozwojem gry, postanowili, że nie dodadzą mikropłatności.

- Nie idziemy w stronę skrzynek z losową zawartością. Pojawią się przedmioty do odblokowania, coraz fajniejsze. Nie ustaliliśmy na razie, czy każdemu przypiszemy stosowną rangę, czy uzależnimy je od częstotliwości występowania. Przygotowaliśmy setki elementów, które ukryliśmy w różnych miejscach - tłumaczy.

Akcję tytułu osadzono w otwartym świecie wypełnionym szeregiem zróżnicowanych aktywności. Nie zabraknie oczywiście walki, podczas której gracze zrobią użytek z zaawansowanych gadżetów. W planach jest też tryb multiplayer o nazwie Wrecking Zone.

Crackdown 3 zadebiutuje 15 lutego na PC z Windows 10 i konsoli Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze