Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Crackdown 3 dopiero w 2019 roku?

Aktualizacja: premiera w lutym.

Aktualizacja: Microsoft potwierdził nieoficjalne doniesienia. Crackdown 3 zadebiutuje w lutym 2019 roku. Amerykański koncern zapewnia, że wykorzysta dodatkowy czas, by dopracować produkcję. Więcej informacji podczas E3.


Oryginalna wiadomość: Gra akcji Crackdown 3 zadebiutuje dopiero w 2019 roku - poinformował serwis Kotaku. Źródła Eurogamera potwierdziły, że Microsoft faktycznie zdecydował się opóźnić premierę.

Sequel został zapowiedziany w 2014 roku - pierwotnie miał ukazać się w 2016 roku. Później debiut przesunięto na ubiegły rok, a w końcu na 2018.

Nad grą pracują trzy studia - Sumo Digital (Sonic & All-Stars Racing), Reagent Games (gdzie zatrudniony jest dyrektor kreatywny oryginału) oraz odpowiedzialne za Crackdowna 2 Ruffian Games.

Podstawą zabawy w cyklu Crackdown jest dynamiczna rozgrywka w dużym mieście, gdzie walczymy z przeciwnikami, wykorzystując futurystyczne uzbrojenie. Kluczowym elementem są także zaawansowane technologicznie pojazdy, których nie zaprezentowano jeszcze w żadnym materiale z trzeciej części.

Zobacz na YouTube

Przy okazji zapowiedzi Crackdown 3, twórcy zapewniali, że otrzymamy ambitny i imponujący tryb multiplayer, z niespotykaną do tej pory destrukcją otoczenia. Być może właśnie ten aspekt gry jest przyczyną kolejnych opóźnień.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Crackdown 3

Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze