Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CoD Warzone - trailer drugiego sezonu ujawnia datę premiery. Jest też nowa mapa?

Przygoda w dżungli.

  • Drugi sezon CoD Warzone rozpocznie się 25 lutego
  • Trailer prawdopodobnie pokazuje nową mapę z battle royale

Activision opublikowało pierwszy oficjalny trailer drugiego sezonu Call of Duty Black Ops: Cold War i Warzone, który ma wystartować już w przyszły czwartek, 25 lutego.

Zwiastun CGI przedstawia akcję w dżungli, a wielu graczy podejrzewa, że zielona lokacja to część zupełnie nowej mapy z trybu battle royale - tym bardziej że materiał prezentuje grupę czterech współpracujących postaci.

Nieoficjalne informacje i plotki o nowej dużej lokacji w Warzone (gra otrzymała już drugą mapę, lecz o wiele mniejszą od Werdańska, dostępną tylko w jednym trybie) pojawiają się już od lata 2020 roku.

Już w lipcu serwis VGC informował, że mapa ma być inspirowana historią z Cold War. Dżungla widoczna w trailerze może być lasem wietnamskim lub kambodżańskim, co pasowałoby do tematyki zimnowojennej.

Warto przypomnieć, że postępy, rozwój postaci, a także sezony rywalizacji są łączone pomiędzy Call of Duty Warzone i Cold War. Obydwie produkcje otrzymają więc szereg nowości, a - przykładowo - nowych Operatorów będzie można używać zarówno w battle royale, jak i tradycyjnym trybue multiplayer z ostatniego Black Ops.

O autorze
Komentarze