Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Castle Map Pack, zestaw map do Halo 4, zadebiutuje 8 kwietnia

Z naciskiem na walkę w pojazdach.

Studio 343 Industries poinformowało, że 8 kwietnia do sprzedaży trafi trzeci zestaw map do Halo 4 - Castle Map Pack. Dodatkowe poziomy w trybie sieciowym skoncentrują się na walce w pojazdach.

Daybreak to duża, asymetryczna mapa z dwiema bazami UNSC. Kluczem do zwycięstwa będzie obrona własnej placówki i jednoczesny atak na pozycje wroga.

Outcast zdecydowanie stawia na walkę z pojazdach i potyczki Mantis kontra Wrath. Gracze poruszający się o własnych siłach skorzystają z rozrzuconych po mapie potężnych broni.

Ostatnia mapa - Perdition - łączy wszystkie style rozgrywki: walkę na bliskich dystansach, strzelaniny oraz pościgi Warthogów.

Mapy przygotowało studio Certain Affinity, od lat współpracująca z twórcami serii Halo. Zestaw będzie kosztował 800 Microsoft Points (ok. 40 zł). Castle Map Pack trafi także do posiadaczy przepustek sezonowych, bez dodatkowych opłat.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze