Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Car Mechanic Simulator 2021 - początek: jak zacząć, co robić najpierw

Od czego zacząć.

Po tym jak uruchomiłeś nową grę w Car Mechnic Simulator 2021 z pewnością zastanawiasz się, co zrobić najpierw.

Rozpoczynasz przed wejściem do warsztatu. Możesz dosyć swobodnie przespacerować się po całym obiekcie. To twoje miejsce pracy. Najwięcej czasu będziesz oczywiście spędzasz wewnątrz budynku, czyli warsztacie, gdzie będziesz naprawiał pojazdy.

Wewnątrz, oprócz urządzeń i narzędzi, nie znajdziesz żadnego samochodu do naprawienia. Aby to zmienić, musisz najpierw przyjąć nowe zlecenie. Zwróć uwagę, że zlecenia dzielą się na fabularne i zwykłe.

Kiedy przyjmiesz nowe zlecenie, auto pojawi się przed wejściem do budynku. Jeśli zatem znajdujesz się w warsztacie, wyjdź na zewnątrz i podejdź do samochodu, który należy naprawić, i przestaw pojazd do warsztatu. Od teraz możesz rozpocząć pracę z autem.

Jeśli nie wiesz, co dokładnie masz do zrobienia, sprawdź stan auta oraz cele, jakie musisz wypełnić, by ukończyć zlecenie. Następnie zajmij się naprawą.

Naprawę rozpocznij od diagnozy i przeglądu części, by rozpoznać wszystkie problemy. Następnie wymontuj i zamontuj nowe części, które oczywiście należy najpierw zakupić w sklepie.

Naprawa samochodu, oprócz wymiany części, często składa się również z innych zadań. Najczęściej należy wymienić olej i uzupełnić płyny.

Kiedy wykonasz wszystkie wymagane czynności, należy zakończyć zlecenie, by oddać auto klientowi i otrzymać wynagrodzenie.

Następnie: Car Mechanic Simulator 2021 - jak przyjąć nowe zlecenie

Spis treści: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Car Mechanic Simulator 2021 - mapa i wszystkie lokacje

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze