Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Car Mechanic Simulator 2021 - części samochodowe: jak sprzedawać

Jak zarobić na sprzedaży niepotrzebnych części.

Car Mechanic Simulator 2021 - części samochodowe: jak sprzedawać Jak zarobić na sprzedaży niepotrzebnych części.

Naprawa samochodu w Car Mechanic Simulator 2021 wiążę się z demontowaniem starych części i montażem nowych. Jednakże nowe podzespoły należy zakupić w sklepie, aby je zainstalować w pojeździe. Co jednak z tymi zużytymi, które pozostają w warsztacie?

Można je odsprzedać, a dzięki temu zarobimy dodatkowe pieniądze (CR).

Aby sprzedać niepotrzebne części, należy otworzyć okno magazynu części. Ustaw kursor poza samochodem i wywołaj: Magazyn części (1) za pomocą menu kołowego.

Pojawią się ikony wszystkich przedmiotów, które posiadasz. Części oznaczone są różnymi kolorami, informującymi o stanie technicznym danego podzespołu - od czerwonego (słaby stan techniczny) po zielony (nowy produkt).

Można sprzedawać części pojedynczo za pomocą pierwszego przycisku od lewej (2), ale zdecydowanie szybciej ten proces można wykonać za pomocą funkcji sprzedawaj (3).

Wówczas, za pomocą suwaka, możemy określić do jakiego stanu technicznego części chcemy zbiorczo sprzedać przedmioty, które mamy w magazynie. Jeśli np. ustawimy 50%, to wtedy sprzedamy od razu wszystkie części, których kondycja wynosi 50 procent i mniej.

Następnie: Car Mechanic Simulator 2021 - części samochodowe: jak szybko kupować

Spis treści: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Car Mechanic Simulator 2021 - części samochodowe: jak wymienić, zamontować i wyciągnąć

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze