Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Car Mechanic Simulator 2021 - zlecenia fabularne i zwykłe

Zadania główne i poboczne.

Car Mechanic Simulator 2021 - zlecenia fabularne i zwykłe Zadania główne i poboczne.

Car Mechanic Simulator jest grą, w której głównym celem jest przyjmowanie zleceń od klientów i naprawianie aut. W grze dostępne są dwa rodzaje zleceń:

  • fabularne - są to zadania główne, które składają się z kilku etapów. Są najbardziej opłacalne i przynoszą najwięcej punktów doświadczenia, co z kolei przekłada się na zdobywanie wyższych poziomów doświadczenia. Dzięki temu możemy przyjmować nowe i trudniejsze zadania. Zaliczenie jednego zlecenia fabularnego umożliwi rozpoczęcie kolejnego, o ile osiągnęliśmy odpowiedni poziom doświadczenia. Aby rozpocząć dane zlecenie fabularne, należy posiadać poziom doświadczenia równy lub wyższy niż numer kolejny zadania (przykład: aby rozpocząć piąte zlecenie fabularne, należy posiadać przynajmniej 5. poziom mechanika);
  • zwykłe - jest to rodzaj zadań podocznych, czyli nieobowiązkowych, ale dzięki nim zdobywamy punkty doświadczenia i zarabiamy pieniądze. Ich przyjęcie jest ograniczone w czasie. Klienci nie będą wiecznie czekać, aż zajmiemy się ich samochodem, więc musimy szybko reagować na pojawiające się zgłoszenia, oczywiście jeśli chcemy się ich podjąć. Warto zwrócić uwagę, że zlecenia zwykłe zajmują zazwyczaj mniej czasu niż fabularne, ale też przynoszą mniejszy dochód w postaci waluty gry i punktów doświadczenia.

Na stronie: Car Mechanic Simulator 2021 - jak przyjąć nowe zlecenie wyjaśniamy, jak rozpocząć nowe zlecenie.

Następnie: Car Mechanic Simulator 2021 - jak przestawić samochód do warsztatu

Spis treści: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Car Mechanic Simulator 2021 - jak przyjąć nowe zlecenie

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze