Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: WW2 otrzyma system malowania broni

Twórcy chcą dotrzymać słowa.

Twórcy Call of Duty: WW2 zapewniają, że obiecany przed premierą system malowania broni i tworzenia własnych wzorów wciąż jest w planach.

Funkcja Paintshop pojawiła się już w odsłonie Black Ops 3. Pozwala nakładać na karabiny, pistolety i inne rodzaje broni palnej wiele warstw kolorów i kształtów, by tworzyć wyjątkowe warianty wyglądu.

Warto zaznaczyć, że opcja jest już widoczna w menu dostępnym w Sztabie, ale nie można jej wybrać. Pierwotne plany zakładały, że system malowania uzbrojenia trafi do gry razem z dodatkiem Resistance.

- Trochę pospieszyliśmy się z zapowiedziami - przyznali deweloperzy we wpisie na oficjalnym blogu. - Wiemy, że to funkcja mocno wyczekiwana przez społeczność i chcemy ją zaoferować. Cały czas testujemy ten system i trwa to trochę dłużej niż zakładaliśmy.

- Nie powinniśmy byli wcześniej zapowiadać przewidywanej daty wprowadzenia tej opcji i przepraszamy za ten błąd. Wyciągamy wnioski i nie podajemy obecnie nowego terminu, do momentu, aż naprawdę nie ustalimy konkretnej daty.

Deweloperzy chcą zakończyć prace nad systemem jak najszybciej. Twórcy udostępnili kilka screenów, które prezentują przykładowe wzory stworzone dzięki funkcji Paintshop.

Sledgehammer Games zapowiedziało także, że do gry zmierza nie tylko więcej broni, ale także nowe mundury. Wszystko to w ramach dużej aktualizacji. Poniżej pierwszy teaser wymienionych nowości:

Twórcy zapowiedzieli też, że pod koniec marca do gry trafi tryb Dominacja XL, który także pojawiał się często na listach życzeń od fanów serii. Zwiększy on liczbę graczy w ramach rywalizacji o punkty kontrolne.

O autorze
Komentarze