Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: WW2 już dostępne w PS Plus na PS4

Można pobierać.

Aktualizacja: subskrybenci PS Plus mogą już w ramach usługi pobrać Call of Duty: WW2 bez dodatkowych opłat.


Oryginalna wiadomość: Firma Sony ujawniła pierwszą grę, która wejdzie w skład oferty PS Plus na czerwiec - strzelankę Call of Duty: WW2.

Abonenci będą mogli pobrać produkcję już od jutra, 26 maja. To tydzień wcześniej niż pierwotnie planowano udostępnić gry na przyszły miesiąc. Na razie nie wiadomo, jaki jeszcze tytuł otrzymają subskrybenci - drugą pozycję koncern powinien przedstawić w najbliższą środę.

Call of Duty: WW2 z 2017 roku osadzone jest - zgodnie z nazwą - w czasach II wojny światowej. W kampanii fabularnej gracze kierują członkiem oddziału z amerykańskiej 1. Dywizji Piechoty. Użytkownicy uczestniczą między innymi w lądowaniu w Normandii i bitwie o Paryż. Do tego rozbudowany multiplayer.

Cover image for YouTube videoWciągająca wojna - graliśmy w Call of Duty: WW2

Nadmienić należy, że na zdobycie produkcji z majowej oferty - Cities: Skylines i Farming Simulator 19 - abonenci PS Plus mają czas do 1 czerwca włącznie. Natomiast cena subskrypcji wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: WWII

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze