Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty wraca do II wojny światowej - raport

Vanguard to projekt studia Sledgehammer Games.

  • Brytyjski Eurogamer informuje, że nowy CoD otrzyma podtytuł Vanguard
  • Gra zostanie osadzona w czasach II wojny światowej

Informatorzy naszych kolegów z brytyjskiego Eurogamera potwierdzili część pojawiających się nieoficjalnych doniesień odnośnie Call of Duty - tegoroczna odsłona serii powróci do czasów II wojny światowej.

Źrodła dziennikarzy zweryfikowały wieści, które niedawno przekazał portal Modern Warzone. Okazuje się, że faktycznie za najnowszą grę z cyklu odpowiadają deweloperzy ze studia Sledgehammer Games, a produkcja ukaże się pod koniec 2021 roku.

Wspomniany serwis przekonywał, że robocza nazwa strzelanki to Call of Duty WW2: Vanguard. Informatorzy brytyjskiego Eurogamera twierdzą jednak, że podtytuł zostanie zachowany również w finalnej wersji pozycji.

Cover image for YouTube videoOfficial Call of Duty®: WWII - Story Trailer

Źródła naszych kolegów ujawniły, że akcję tegorocznej odsłony osadzono w czasach II wojny światowej. Zaprzeczyły, że - jak wynikało z doniesień Modern Warzone - produkcja przedstawi alternatywną wersję historii, gdzie konflikt zbrojny nie zakończył się w 1945 roku.

Brytyjski Eurogamer nie uzyskał jednak informacji na temat ewentualnej integracji Vanguard z darmowym Warzone. Z bezpłatną strzelanką połączyły się zarówno Modern Warfare, jak i Black Ops Cold War.

Activision nie skomentowało na razie doniesień o tegorocznym Call of Duty, choć jakiś czas temu firma przyznała, że nowa odsłona cyklu ukaże się w czwartym kwartale 2021 roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: WWII

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze