Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare z rozbudowanym systemem modyfikacji broni

Pierwszy teaser customizacji.

Activision oraz deweloperzy z Infinity Ward opublikowali krótki teaser zapowiadający obecność w Call of Duty: Modern Warfare rozbudowanego systemu customizacji broni.

Wideo przywodzi na myśl modyfikację karabinów z bardziej realistycznych strzelanek, takich jak choćby Escape from Tarkov. Wygląda na to, że twórcy chcą tym razem sprawić, by nawet wymienianie części uzbrojenia było możliwie najbardziej efektowne.

W krótkiej notce na blogu jeden z projektantów informuje, że w każdym karabinie wymienimy lufę, jej końcówkę, lasery, części optyczne, magazynki, akcesoria pod lufą, uchwyty oraz kolby. Do tego elementem modyfikacji będzie dobranie do broni odpowiedniego perka - cechy specjalnej.

Warto przypomnieć, że już 1 sierpnia Activision zorganizuje prezentację rozgrywki multiplayer - choć ten został już częściowo ujawniony za sprawą nagrań z rywalizacji w trybie Gunfight. Wciąż nie znamy jednak wielu szczegółów związanych z bardziej tradycyjnymi dla serii rodzajami zabawy.

Pełna wersja gry zadebiutuje 25 października. Tegoroczne Modern Warfare to pierwsza odsłona serii, która powstaje na zupełnie nowym silniku - stworzonym w krakowskim oddziale Infinity Ward. Gra zaoferuje klasyczną dla cyklu kampanię fabularną.

Źródło: Activision

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze