Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare - Wszyscy na miejscu

Zapobieganie wojnie atomowej.

Etap Ultimatum nie pozostawia wątpliwości, że stawką gry jest życie milionów. Pociski nuklearne lecą w kierunku Stanów Zjednoczonych. Musicie przedostać się do placówki atomowej, z której je wystrzelono, by spróbować powstrzymać katastrofę. Możesz czuć lekką presję, ale spokojnie - obyło się bez limitu czasowego.

Idź za towarzyszami. Gdy helikopter zostanie zestrzelony przejdź dalej, między kontenerami są pierwsi wrogowie. Po chwili pojawi się też pojazd bojowy, musisz go zniszczyć. Rzuć granat dymny, by móc podejść do wozu. Podłóż C4 w podświetlonym na żółto punkcie z tyłu pojazdu, wracaj do kompanów i zdetonuj ładunek.

Następnie zajmij się eliminowaniem kolejnych przeciwników, bo strzelanina wcale nie ustaje. Przebijecie się pod hangar z przodu - wychodząc zza niego w lewą stronę zobaczysz kolejny, a na dachu będą wrogowie, w tym jeden z wyrzutnią, więc szybko się go pozbądź. Nie musisz jednak iść w tą stronę, gdyż sojusznicy pójdą w prawo.

Na dachach wypatruj wrogów z wyrzutniami

Idź za kompanami ulicą między strukturami. Chowaj się za ścianami i kontenerem. Przeciwnicy będą na balkonach przy budynkach. Uważaj też na innych, którzy będą pojawiać się na dachu po prawej stronie. Grupa wybiegnie też z alejki po prawej stronie. Możesz użyć wyrzutni granatów w twoim karabinie, by skutecznie pozbyć się kilku oponentów naraz.

Nie używaj tutaj granatów, szczególnie dymnych. Wszystkie przydadzą się bardziej nieco później. Na tym etapie poradzisz sobie z samą bronią palną, tym bardziej, że nie musisz się śpieszyć. Wystarczy na spokojnie pozbywać się kolejnych przeciwników, wychylając się co chwila z bezpiecznego miejsca za jakimś obiektem.

Gdy zbliżycie się do bramy, jeden z towarzyszy podjedzie i podłoży ładunek, by ją wysadzić. Poczekaj chwilę, a później razem z kompanami przejdź na wielki plac z silosami. Za moment pojawią się tu dwa wozy bojowe, które ponownie musisz zniszczyć.

Na szczęście dookoła jest dużo obiektów, za którymi możesz schować się przed ostrzałem. Używaj granatów dymnych, by zbliżyć się do pojazdów i podłóż C4 - tak jak przy pierwszej maszynie, którą zniszczyłeś wcześniej.

Użyj granatu dymnego, by podejść do wozu bojowego

Pierwszy wóz się porusza, dlatego może sprawić trochę problemów. Najlepiej obserwuj trasę jego przejazdu, dymny granat rzuć tam, gdzie dojedzie za moment, podbiegnij i użyj ładunku.

Na placu jest też sporo przeciwników, więc uważaj i rozglądaj się. Szczególnie przechodząc przy otwartych silosach, możesz zostać zaatakowany nagle przez piechociarza, którego przeoczyłeś, bo skrył się w dymie lub za przeszkodą.


Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Nie można walczyć w sali wojennej

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody


Gdy zniszczysz drugi wóz bojowy, stojący na końcu placu, sojusznicy ruszą się z miejsca i podbiegną do przodu. Idź za nimi i poczekaj, aż użyją narzędzi, by przepiłować kraty prowadzące do szybów wentylacyjnych.

Podejdź do podświetlonej na żółto liny i zjedź na niej w dół, a misja się zakończy.

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły