Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare - Nie można walczyć w sali wojennej

Niszczymy pociski nuklearne.

Kontynuujemy ofensywę z etapu Wszyscy na miejscu. Celem nowej misji jest dotarcie do pomieszczenia kontrolnego w placówce, gdzie wpiszecie kody, które spowodują wybuch pocisków wystrzelonych wcześniej przez ultranacjonalistów. O ile wywiadowi uda się zdobyć dane od Rosji.

Początek jest liniowy. Podążaj za kapitanem przez wąski szyb wentylacyjny, a później przez parę pomieszczeń. Dopiero gdy wejdziecie do korytarza z czerwonymi światłami, a Price puści cię przodem, zacznie się odliczanie. Musisz ukończyć misję w 11 minut.

Idź w prawo korytarzem. Za zakrętem w oddali zobaczysz pierwszych wrogów, którzy zaczną od razu was atakować. Wyeliminuj ich z daleka, uważaj na kolejny korytarz po prawej, w którym też pojawią się przeciwnicy.

Warto zaznaczyć, że ten etap różni się nieco od pozostałych pod tym względem, że wrogie jednostki będą pojawiać się nieustannie. Twórcy chcą w ten sposób zapobiec taktyce spokojnego czekania i pozbywania się wszystkich z dystansu. Nie można pozwolić sobie na chwilę odpoczynku. Dlatego trudno też dokładnie opisać konkretne położenie wszystkich przeciwników, a więc miej oczy dookoła głowy i nasłuchuj uważnie.

Biegnij do przodu, a trafisz do kuchni, skąd przejdziesz do kantyny, gdzie powinni być kolejni przeciwnicy. Grupa nadbiegnie też z lewej strony, idealnie wpadając pod lufę twojego karabinu, o ile nie będziesz wcześniej zwlekał z podejściem do tego pomieszczenia. Gdy pokonasz wszystkich, idź tam, skąd przybiegli, w lewo.

Jest ciasno, uważaj na zakręty

Pokonaj wrogów w korytarzu, a w większym pomieszczeniu trzymaj się lewej strony. Tu też będzie kilku oponentów. Cały czas nie powinieneś jeszcze mieć okazji, by używać granatów, lepiej zachować je na później. Przejdź schodami w dół, gdzie spotkasz towarzyszy.

Przed tobą duże pomieszczenie z wieloma przeciwnikami. Jest w nim dużo skrzyń i innych obiektów, przypomina nieco labirynt. Najpierw postrzel wrogów na środku, później możesz wybrać, czy chcesz przejść lewą czy prawą stroną pokoju - nie ma to większego znaczenia.

Pamiętaj, by chować się za osłonę, gdy tylko ktoś cię trafi. Po przebiciu się do końca pomieszczenia idź wyjściem dalej, nie musisz tracić czasu na zlikwidowanie każdego wrogiego żołnierza. Przejdziesz korytarzem i trafisz na następnych wrogów. Przy rozwidleniu idź w prawo, uważaj na wroga w mniejszym pomieszczeniu i kolejnych w korytarzyku po lewej. Idź dalej, pokonaj wroga i biegnij do środkowego korytarza. Idź za towarzyszami.

Później musicie poczekać, aż Gaz otworzy drzwi do pokoju kontrolnego. Gdy drzwi będą się otwierać, możesz już zacząć strzelać do wrogów. Kiedy się otworzą, rzuć granat, jeżeli przeciwnicy będą blisko siebie. Pokonaj wszystkich i skieruj się w lewo, to zresztą jedyna dostępna droga.


Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Koniec gry, Klub Mile High

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody


Zejdź schodami po prawej do pomieszczenia, podejdź do końca. W oznaczonym miejscu na ścianie podłóż ładunek i wysadź go, by przedostać się do pokoju kontrolnego. Pokonajcie tu wszystkich, a na polecenie podejdź do oznaczonej klawiatury i użyj jej, by wpisać kody.

Po wszystkim biegnij za kompanami, musicie uciekać. W korytarzu dalej natkniecie się na paru wrogów, później dotrzecie do windy. Dojedziecie do hangaru, gdzie czekają kolejni wrogowie. Użyj granatów, nie będziesz ich już potrzebował. Pokonaj wszystkich i podejdź dalej, a misja się zakończy.

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły