Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Advanced Warfare działa w rozdzielczości 1360×1080 na Xbox One

Oraz: tryb zombie w ramach DLC?

Studio Sledgehammer potwierdziło, że Call of Duty: Advanced Warfare działa na Xbox One w rozdzielczości „minimum” 1360×1080 pikseli.

Całość jest następnie automatycznie skalowania do 1080p - potwierdził współzałożyciel firmy, Michael Condrey, w serwisie społecznościowym Reddit.

Menedżer dodał, że taki wynik oznacza 50-procentowy wzrost w porównaniu z Call of Duty: Ghosts z ubiegło roku.

Wersja PlayStation 4 działa w natywnej rozdzielczości 1080p, bez skalowania. Obie edycje konsolowe wyświetlają obraz w 60 klatkach na sekundę.

Z innych wiadomości na temat Advanced Warfare: wszystko wskazuje na to, że ujawniony kilka dni temu tryb zombie będzie dodatkiem dla posiadaczy przepustek sezonowych, wycenionych na około 170 zł.

Informacje nie pochodzą jednak od wydawcy gry, ale od sieci sklepów GameStop. Należy je więc traktować jak nieoficjalne. Nie wiadomo jeszcze, czy z opcję walki z nieumarłymi kupimy także jako samodzielny dodatek.

Uwaga na spoilery poniżej!

Tryb zombie będzie najprawdopodobniej mniejszym dodatkiem do standardowej kooperacji w ramach Exo Survival, dostępnym po odblokowaniu wszystkich map.

Więcej informacji w materiale wideo powyżej.

Call of Duty: Advanced Warfare debiutuje jutro na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Posiadacze zamówień przedpremierowych zagrają już dzisiaj.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły