Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bossowie z Elden Ring walczą między sobą - gracz organizuje widowiskowe pojedynki

Starcie tytanów.

YouTuber o pseudonimie Garden of Eyes stworzył serię filmów „Boss VS Boss”, przedstawiających pojedynki głównych przeciwników z gry Elden Ring.

Przed każdą walką widzimy plansze pokazujące, ile punktów zdrowia oraz jakie specjalne zdolności posiada dany wojownik. Starcie dzieli się na cztery rundy, zatem obie postacie mają szansę na wygraną lub remis. Pojedynek Malenii z Malikethem można zobaczyć poniżej, a po więcej odsyłamy do kanału autora.

Warto dodać, że nie tylko Garden of Eyes tworzy tego typu treści. W filmie autorstwa użytkownika Adherent of the Ocean Goddess widzimy pięciu bossów, walczących jednocześnie z Malenią.

W obu przypadkach przeciwnicy są kontrolowani przez SI gry, jednak nie mogą korzystać z pełnego arsenału ataków, jeśli nie walczą na swojej domyślnej arenie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze