Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 za darmo przez weekend na PS4 i Xbox One

Bezpłatna zabawa do niedzieli.

Gearbox Software rozpoczęło darmowy weekend z Borderlands 3 - w ramach akcji zainteresowani mogą sprawdzić grę.

Oferta zakończy się w najbliższą niedzielę, 24 listopada, choć skierowana jest tylko do posiadaczy PS4 i Xbox One. W trakcie wydarzenia gracze mogą bezpłatnie uzyskać dostęp do wszystkich treści z podstawowej produkcji.

Nie brakuje słynnego Claptrapa

Oczywiście dokonane podczas darmowego weekendu postępy w rozgrywce zostaną zapisane na serwerach i przeniesione się do pełnej wersji. To oznacza, że gdy kupimy tytuł, pojawi się możliwość kontynuowania przygody od przerwanego momentu.

Borderlands 3 to kolejna odsłona cyklu łączącego strzelankę z RPG. Produkcja oferuje 4 zupełnie nowych bohaterów o unikalnych dla siebie umiejętnościach i pozwala zwiedzić kilka różnorodnych planet.

Zobacz: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Nie zabrakło również poprawek do trybu kooperacji. Pojawiły się także dodatkowe aktywności dla osób, które ukończyły główny wątek fabularny i osiągnęły maksymalny poziom doświadczenia. Do tego charakterystyczna, komiksowa oprawa graficzna.

Na razie nie wiadomo, czy podobny darmowy weekend zostanie zorganizowany na PC. Na komputerach osobistych Borderlands 3 dostępne jest na razie tylko w cyfrowym sklepie Epic Games Store.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze