Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - przywoływanie i modyfikacja pojazdów

Korzystanie z pojazdów w grze.

Aby odblokować pojazdy, należy wykonać misję Cult Following. Dopiero wtedy skorzystamy ze stacji Catch-A-Ride.

Aby przywołać pojazd, wystarczy podejść do automatu Catch-A-Ride (1) i wcisnąć klawisz Q. Aby zmodyfikować dostępne pojazdy, używamy klawisza E. W nowym oknie zmienimy wygląd pojazdów i ich wyposażenie. Za pomocą klawiszy Z i C wybierzemy jeden z trzech dostępnych wariantów, które można szczegółowo edytować.

Wybierzemy typ nadwozia (body), broń na dachu (turret weapon), broń kierowcy (driver weapon), kolory pojazdu (colors), opancerzenie (armor), koła (wheels), dokonamy modyfikacji silnika (mod) oraz sprawdzimy warianty kolorystyczne (paint job). Po kliknięciu w jedną z opcji użyjmy klawiszy Z i C, aby przejść do kolejnych zakładek.

Warto odprowadzać pojazdy wrogów (2) na stanowiska stacji Catch-A-Ride, aby odblokować nowe opcje tuningu pojazdów. Wystarczy wsiąść za stery stojącego pojazdu lub włamać się do auta, które prowadzą bandyci. W tym drugim przypadku należy podejść do pojazdu i wcisnąć klawisz E, aby dokonać hijack car. Bohater wyrzuci wtedy przeciwników z pojazdu.

Jeżeli uprowadzone auto zawiera unikalne części, przy przejmowaniu pojazdu zobaczymy stosowny komunikat (3) w dolnej części ekranu. W przeciwnym razie nie zyskamy nowych opcji modyfikacji.

Następnie: Borderlands 3 - Lost Loot, odzyskiwanie zgubionej broni

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - granaty, rodzaje: Impact, Longbow Grenades, Divider, Bouncy

O autorze
Komentarze