Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Proof of Wife: kryjówka, Sheriff Bot, Bloodshine, Tumorhead, Naoko

Misja poboczna, w której uwalniamy pewną dziewczynę.

Misja poboczna w Borderlands 3, która staje się dostępna po dotarciu na planetę o nazwie Promethea, a konkretnie w dystrykcie Lectra City.

Do tej dzielnicy możesz dotrzeć między innymi w ramach misji pobocznej o nazwie Kill Killavolt. Skieruj się do tablicy z ogłoszeniami (strzałka na mapie) w centrum regionu i przyjmij zlecenie.

Pierwszym celem będzie dostanie się do podziemnej kryjówki (hideout). Znajduje się ona w podziemnej stacji metra, do której można dostać się kilkoma wejściami, na przykład północnym (strzałka „A" na mapie).

Po dotarciu na miejsce natkniesz się na roboty (1), z którymi się rozpraw. Po uczynieniu tego wciśnij przycisk (2) z lewej.

Po chwili otrzymasz polecenia skierowania się do na komisariat policji. Otwórz drzwi korzystając z przycisku z lewej, po czym zacznij rozprawiać się ze zwykłymi robotami oraz posiadającymi tarcze Sheriff Botami (3).

Po rozprawieniu się z nimi podejdź do więziennej klatki i uwolnij Bloodshine (4), którą zastrzel. Po walce podnieś leżącą na ziemi maskę.

Wróć do kryjówki i powieś maskę na ciele wiszący z lewej strony. Kiedy drzwi się otworzą wejdź do środka i rozpraw się z pierwszą grupą przeciwników. Następnie zeskocz na dół i przygotuj się do walki z dużą grupą rywali. Wśród nich będą również silni wrogowie (5).

Po wystrzelaniu całej rodzinki zza drzwi wyjdzie Tumorhead (6) z wyrzutnią rakiet. Rozpraw się z nią i wejdź do pomieszczenia, z którego przyszła.

Znajdziesz tu klatkę z Naoko (7). Strzel w zamek, żeby uwolnić dziewczynę. Po rozmowie zadanie się zakończy.

Następnie: Borderlands 3 - Porta Prison: zdrajcy, graffiti, toaleta, Trashmouth

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Kill Killavolt: Lectra City, Trudy, Jenny, Lena, token, baterie, boss

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze