Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Porta Prison: zdrajcy, graffiti, toaleta, Trashmouth

Misja poboczna, w której natkniemy się na gangsterów oraz uwięzionego w toalecie człowieka.

Misja poboczna w Borderlands 3, która staje się dostępna po dotarciu na planetę o nazwie Promethea, a konkretnie w dystrykcie Lectra City.

Zadanie możesz rozpocząć po udaniu się do miejskiego panelu (strzałka na mapie) i przyjęciu misji z ekranu. Następnie skieruj się w stronę zejścia do metra, które zostanie oznaczone na mapie.

Po dotarciu na miejsce podejdź do grupy gangsterów (1). Po chwili rozpocznie się z nimi walka, dlatego dobrze się na to nastawić przed zakończeniem rozmowy. Uważaj, bo główny rywal posiada wyrzutnię rakiet.

Po rozprawieniu się z nimi podnieś puszki ze sprayem (2), które stoją w pobliżu wagonu. Po uczynieniu tego wróć na powierzchnię.

Udaj się w stronę znacznika, który prowadzi do miejsca w pobliżu przenośnej toalety. Wskocz na ciężarówkę (3) z lewej, po czym udaj się na dach z prawej i przeskocz na budynek, gdzie na ścianie (4) użyj sprayu.

Po pomalowaniu ściany pojawi się Sheriff Bot. Załatw go, podnieś chip i umieść go z tyłu toalety (5). Odeprzyj kolejny atak wrogów, strzel w mechanizm przy toalecie, zastrzel robota sprzątającego, podnieś drugi chip i ponownie włóż go z tyłu toalety.

Po tym, jak toaleta wyleci w przestworza wróć do Meridian Outskirts i udaj się w stronę znacznika. Kiedy z garażu wyjedzie wóz Trashmouth Technical (6), zniszcz go i podnieś broń (Illegal Weapon), która wypadnie. W tym momencie zadanie się zakończy.

Następnie: Borderlands 3 - Just a Prick: Tannis, hypos, strzykawki

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Proof of Wife: kryjówka, Sheriff Bot, Bloodshine, Tumorhead, Naoko

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze