Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Kill Killavolt: Lectra City, Trudy, Jenny, Lena, token, baterie, boss

Misja poboczna na Promethei, gdzie pokonujemy trzy rywalki, a na koniec głównego przeciwnika.

Misja poboczna w Borderlands 3, która staje się dostępna po dotarciu na planetę o nazwie Promethea. Rozpoczniesz ją po powrocie na statek Sanctuary.

Aby rozpocząć zadanie udaj się do baru Moxxi (strzałka na mapie) i porozmawiaj z nią. Po chwili misja zostanie aktywowana.

Kiedy to nastąpi skieruj się do dystryktu Meridian Metroplex, a z niego przejdź do Lectra City (przejścia znajduje się na wschód od centrum). W nowej lokacji odczekaj chwilę, po czym pociągnij za dźwignię z lewej i rusz przed siebie. Na miejscu natkniesz się na Killa Kam (1), czyli hologram zapisujący postępy bohatera w programie.

Pierwszym celem będzie zdobycie trzech baterii oraz pozbycie się trzech przeciwniczek. Zacznij od kierowania się w stronę znaczników. Bateria w pobliżu Jenny znajduje się na dachu budynku. Najpierw wejdź na pobliski budynek korzystając z pomalowanych platform (2).

Następnie skorzystaj z drabiny i przejdź na dach kolejnego budynku, gdzie znajdziesz baterię (3).

Jeśli chodzi o pierwszą przeciwniczkę, czyli Jenny, to znajdziesz ją w podziemnym przejściu, gdzie zejdziesz po schodach. Rozpraw się z przeciwniczką (4). Gdybyś miał problemy, to pamiętaj, że możesz ostrzelać wrogów, żeby przywrócić część tarczy i zdrowia w przypadku, gdyby jego poziom spadł do zera. Po walce podnieś pierwszego tokena.

Jeśli chodzi o Trudy, to baterię znajdziesz przy wieży (5) na wodzie - wystarczy do niej doskoczyć po skrzyniach.

Sama Trudy (6) jest zaopatrzona w wyrzutnię rakiet, więc podczas walki warto pozostawać w ruchu, aby rywalka nas nie trafiła. Po rozprawieniu się z Trudy podnieś token.

Bateria przy ostatniej przeciwniczce znajduje się na dachu budynku. Aby się do niej dostać wskocz na pobliski budynek, a z niego przeskocz na drabinę (7). Po wejściu na dach przeskocz na drugą drabinę z lewej i wejdź na górę.

Ostatnią rywalką jest Lena (8) dysponująca rakietnicą. Dobrym sposobem na ułatwienie sobie walki jest zaatakowanie jej z pobliskiego podwyższenia. Jak zwykle po pozbyciu się rywalki podnieś jej token.

Posiadając wszystkie tokeny wróć do Moxxi, która podaruje swój. Następnie skieruj się do znacznika prowadzącego do areny Killavolta (9). Przekaż mu wszystkie zebrane tokeny - ostatni, należący do Moxxi, okaże się pułapką do rywala. Po eksplozji rozpocznie się walka.

W jej trakcie najważniejsze jest stałe pozostawanie w ruchu oraz unikanie wrogich ataków i miejsc z elektrycznym podłożem (10). Wchodzenie na nie pozbawi bohatera tarcz oraz życia, dlatego za wszelką cenę ich unikach.

Kiedy rywal zasłania się tarczą, to możesz próbować go obejść i zaatakować od tyłu lub ostrzeliwać jego nogi (11). Zbliżenie się do rywala spowoduje skorzystanie z wyładowania elektrycznego (należy odskoczyć do tyłu), po którym Killavolt powinien ustawić się do bohatera tyłem, co ułatwi jego ostrzelanie.

Kontynuuj walkę w ten sposób, wspomagając się zdolnościami specjalnymi, aż rywal padnie. Na koniec podnieś cenne przedmioty oraz Killa Pack, który zamontuj w toalecie Moxxi. Porozmawiaj ze zleconiodawczynią, co zakończy zadanie.

NastępnieBorderlands 3 - Proof of Wife: kryjówka, Sheriff Bot, Bloodshine, Tumorhead, Naoko

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Technical NOGout: Quinn, NOG, odparcie ataku

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze