Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Legendary Hunt: Blinding Banshee, Desolation's Edge

Kontynuacja polowania na potwory.

Pierwszym z dwóch dostępnych celów na planecie Nekrotafeyo to Blinding Banshee. Znajdziemy go na obszarze Desolation's Edge. Kryjówkę wroga odnajdziemy za drugą stacją Catch-A-Ride, którą odkrywamy na tym terenie.

Lokalizacja Blinding Banshee w Desolation's Edge

Mijamy stację i kierujemy się na lewo, aby odnaleźć wejście na mały obszar w północnej części Desolation's Edge. Wejście prowadzi prosto do leża potwora.


Charakterystyka wroga

Ten boss jest przeciwnikiem na 29. poziomie. Starcia nie ułatwia posiadanie tarczy przez cel. Blinding Banshee korzysta z ataków wręcz i strzela kulami, które zadają obrażenia typu Corrosive. Przeciwnik także zostawia po sobie łuski, które finalnie przekształcają się w kałuże zadające obrażenia typu Corrosive, jeśli spróbujemy je zniszczyć.

Boss jest szczególnie wrażliwy na obrażenia od podpaleń (ang. Incendiary damage). W walce sprawdzi się także broń typu non-elemental. Pierwszym krokiem do pokonania wroga jest pozbycie się jego tarczy, aby zadać Blinding Banshee więcej obrażeń.

Za pozbycie się Blinding Banshee zdobędziemy:

  • 7,473 XP
  • $841
  • 15 sztuk Eridium

Następnie: Borderlands 3 - Legendary Hunt: Swarm Host, The Pyre of Stars

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Legendary Hunt: Jabbermogwai, Voracious Canopy

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze