Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bloodborne na PC - gramy w demake hitu z PS4

Powrót do przeszłości.

Deweloperka Lilith Walther udostępniła Bloodborne PSX, czyli „demake'u” Bloodborne z oprawą graficzną i rozwiązanami mechanicznymi stylizowanymi na grę z pierwszego PlayStation.

W naszym materiale prezentujemy rozgrywkę - łącznie z próbą pierwszego starcia z Bestią Kleryka. W grze zmierzymy się tylko z kilkoma bossami z pierwszych obszarów - przerobienie całej przygody byłoby zbyt dużym przedsięwzięciem dla twórczyni.

BBPSX to projekt, którego celem było zbudowanie gry od podstaw w stylu graficznym przywodzącym na myśl pierwszą konsolę PlayStation. Walther zaczęła prace nad grą już w 2017 roku, jednak później musiała zrobić przerwę - wróciła do działania w styczniu 2021 roku.

Jak trafnie zaznaczają niektórzy gracze, efekt prac przywodzi na myśl Nightmare Creatures od Kalisto Entertainment, szczególnie ze względu na animacje towarzyszące walce.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze

More Video

Najnowsze artykuły