Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Biomutant - zielone: jak zdobyć pieniądze

Sposoby na zdobycie gotówki w grze.

Zielone w grze Biomutant to odpowiednik złota czy kredytów z innych gier. Jest to jedyna dostępna w grze waluta, za którą kupisz nowe wyposażenie, przedmioty zużywalne i inne rzeczy. Z tej strony dowiesz się w jaki sposób możesz zdobyć pieniądze.

Pierwszym sposobem na zdobywanie zielonych jest zbieranie ich z zielonolistnych roślin (1). Tego typu obiekty znajdziesz podczas eksploracji gry. Jeśli przeskoczysz przez wnętrze rośliny, otrzymasz jednorazowo 250 sztuk zielonych. Nie jest to jednak zbyt wydajny sposób na wzbogacenie się.

Znacznie lepszym wyborem jest handel. Korzystanie z usług handlarzy pozwoli ci spieniężyć niepotrzebne przedmioty, za co możesz dostać nawet kilka tysięcy zielonych (2).

Oszczędzanie jest jednak równie ważne, co dobry sposób na wzbogacenie się. Nie warto kupować czego popadnie od handlarzy, gdyż bardzo szybko można uszczuplić nawet kilkudziesięciotysięczny zasób gotówki. W trakcie rozgrywki zbierzesz setki, jeśli nie tysiące różnorakich przedmiotów. Kupuj od handlarzy jedynie to, co jest ci niezbędne - dobre elementy do tworzenia przedmiotów czy część pancerza, która naprawdę odstaje już jakością od twojego pozostałego ekwipunku.

Poprzednio: Biomutant - zagadka rotacyjna: jak rozwiązać, ilość ruchów

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze