Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 5 - otwarta beta, kiedy start

Początek i koniec testów. Wszystkie szczegóły.

Zgodnie z obietnicami, twórcy ze studia DICE organizują otwarte testy beta Battlefield 5. Grę mogą więc przetestować wszyscy gracze, na dowolnej platformie sprzętowej.

Poniżej znajdziecie dokładne informacje na temat wczesnego dostępu do testów, a także daty i godziny startu bety oraz jej zakończenia.

Beta pozwala rozegrać mecze na mapach w Norwegii oraz w Rotterdamie. Dostępne tryby gry to Podbój oraz Wielkie Operacje. Otrzymujemy po kilka rodzajów broni dla każdej z 4 klas oraz kilka pojazdów.

Beta Battlefield 5 - wczesny dostęp

Jak często bywa w przypadku różnych testów gier, także beta Battlefielda 5 została udostępniona nieco wcześniej dla wybranych użytkowników. Dostęp do niej otrzymali wszyscy, którzy zamówili już pełną wersję gry.

Wczesny dostęp do bety rozpoczął się 4 września o godzinie 10:00, a więc testowa wersja jest już aktywna na wszystkich platformach.

Jeżeli zakupiliśmy Battlefield 5 przed premierą, powinniśmy otrzymać specjalny klucz aktywacyjny, który wprowadzi otwartą betę do naszej biblioteki gier.

Electronic Arts rozdaje też klucze w mediach społecznościowych - choćby na koncie EA Polska na Twitterze.

Start i zakończenie otwartej bety

Otwarta beta Battlefield 5 dostępna dla wszystkich rozpoczyna się 6 września o godzinie 10:00. Do wzięcia udziału nie jest wymagany żaden klucz - plik bety pobierzemy po prostu ze sklepu Origin, PS Store lub Xbox Store, w zależności od platformy.

Beta zakończy się we wtorek, 11 września.

Nie wiadomo jeszcze, czy deweloperzy zorganizują kolejną fazę testów przed premierą. Pełna wersja Battlefield 5 debiutuje 20 listopada.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze