Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 4 z testowym poligonem do nauki pilotowania śmigłowców i myśliwców

Gracze „będą mogli poczuć się bezpiecznie przed przejściem do normalnej rozgrywki”.

Battlefield 4 zaoferuje możliwość testowania i trenowania swoich umiejętności pilotażu - poinformował dyrektor kreatywny z DICE, Lars Gustavsson, w wywiadzie z IGN.

W poprzednich odsłonach serii, gracze mogli uczyć się latać śmigłowcami i myśliwcami na pustych serwerów, lub w trakcie normalnej rozgrywki z innymi.

- Słyszeliśmy, że niektórzy obawiają się sterowania tymi pojazdami, a to nigdy nie było naszą intencją - powiedział Gustavsson. - Zaprojektowaliśmy więc specjalny poligon testowy, który pozwoli oswoić się ze wszystkimi maszynami.

- Jeżeli chcesz nauczyć się latać śmigłowcem, możesz odwiedzić poligon i znaleźć oraz dostosować ustawienia sterowania, które będą najbardziej ci odpowiadać. Następnie będziesz mógł zacząć powoli uczyć się różnych manewrów, by móc poczuć się bezpiecznie przed przejściem do normalnej rozgrywki i wzięciem odpowiedzialności za pasażerów - dodał deweloper.

Strzelanina Battlefield 4 ukaże się 1 listopada, trafi na PC, PS3 i Xboksa 360, a później także na konsole nowej generacji.

Battlefield 4 - Trailer

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze