Skip to main content

Battlefield 2042 dostanie nową tablicę wyników w przyszłym tygodniu

Wstrzymano też misje tygodniowe.

Studio DICE ujawniło, że w przyszłym tygodniu opublikuje aktualizację Battlefield 2042, wprowadzającą do gry nową wersję tablicy wyników.

Jak wyjaśniają twórcy na oficjalnym forum EA, patch oznaczony numerem 3.3 miał pojawić się pod koniec bieżącego tygodnia, ale podjęto decyzję o opóźnieniu do następnego. Deweloperzy tłumaczą, że dzięki temu będą mogli sprawniej poradzić sobie z ewentualnymi błędami, których nie byliby w stanie szybko usunąć w weekend.

Nową tablicę wyników zdecydowano się dodać po fali krytyki ze strony graczy. Fani przekonywali, że obecna wersja pokazuje znacznie mniej informacji i statystyk niż odpowiedniki z poprzednich części serii. Według wstępnych założeń, aktualizacja z odświeżonym mechanizmem miała ukazać się w lutym, ale później została przesunięta na marzec.

Nowa wersja tablicy wyników z Battlefield 2042

Wraz z opóźnieniem patcha 3.3 poinformowano o dalszym wstrzymaniu misji tygodniowych. Przypomnijmy, że wyzwania anulowano z powodu agresji Rosji na Ukrainę - nagrodą za realizację zadań był bowiem „uśmiechnięty” skin dla rosyjskiego śmigłowca.

To nie wszystko, ponieważ po opublikowaniu aktualizacji posiadacze przepustki roku pierwszego oraz gry w edycji Gold i Ultimate dostaną zestaw przedmiotów, który jest rekompensatą za opóźnienie pierwszego sezonu nowości.

Poczuj się jak prawdziwy kierowca!
Premiera Gran Turismo 7 już 4 marca.

Zobacz wszystkie edycje
Gran Turismo 7 w Media Expert

Zobacz także