Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 2042 do sprawdzenia za darmo do poniedziałku

Na PC i Xboksach.

Electronic Arts ogłasza, że wszyscy zainteresowani mogą do poniedziałku za darmo testować wersję próbną Battlefield 2042. Inicjatywa jest aktywna na PC i Xboksach, podczas gdy posiadacze PlayStation muszą poczekać jeszcze dwa tygodnie.

Dokładne godziny i daty prezentują się następująco:

  • Na PC (przez Steam): od 1 grudnia, 19:00 do 5 grudnia, 19:00
  • Na Xbox: od 1 grudnia, 19:01 do 5 grudnia, 8:59
  • Na PlayStation: od 16 grudnia, 17:00 do 23 grudnia, 17:00

Standardowo, na konsolach potrzebne są odpowiednie abonamenty, jeśli chcemy skorzystać z sieciowej rozgrywki. Wszelkie postępy zachowamy, jeśli zdecydujmy się na zakup, a twórcy przygotowali też atrakcyjne przeceny. Dla przykładu, na Steamie podstawowy tytuł kosztuje aż 67 procent mniej, wyceniony obecnie na 89,06 zł.

Po chłodnym przejęciu podczas premiery w listopadzie ubiegłego roku, Battlefield 2042 jest dzisiaj w dużo lepszej kondycji. Twórcy wydali liczne aktualizacje, wsłuchując się w opinie społeczności. W planach jest także dalsze wsparcie, już także w przyszłym roku.

Obecnie czekamy na czwarty sezon. Ten ma zaoferować „mniejszą, krótszą i liniową mapę, zaprojektowaną z myślą o walkach na krótkich dystansach, z jakich słynie Battlefield” - zapewniono wczoraj w wiadomości na temat przyszłości gry.

Na początku przyszłego roku ukaże się za to aktualizacja 3.2, która będzie kolejnym dużym krokiem, gdyż wprowadzi do Battlefield 2042 klasy, o co fani proszą od dnia premiery. Obecni specjaliści zostaną przydzieleni do zdefiniowanych ról, z zestawem gadżetów i sprzętu, który będzie pasować do ich zadań na polu bitwy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Battlefield 2042

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze