Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Batman: Arkham Collection ukaże się we wrześniu. W zestawie bonusowy kostium na PS4

Kolekcja trzech odsłon cyklu.

Przedstawiciele studia Rocksteady poinformowali, że we wrześniu na PS4 i Xbox One ukaże się Batman: Arkham Collection, czyli zestaw trzech odsłon cyklu. Pakiet trafi tylko do Europy.

Deweloperzy nie ujawnili na razie dokładnej daty premiery kolekcji, ale karta produktu, która w miniony weekend pojawiła się w internetowym sklepie Amazon, wskazywała, że zadebiutuje 6 września.

W zestawie znajdą się gry o podtytułach Arkham Asylum, Arkham City oraz Arkham Knight wraz ze wszystkimi wydanymi dotychczas rozszerzeniami. Zabraknie więc Arkham Origins, za które odpowiada nie Rocksteady, a montrealski oddział Warner Bros.

Warto zaznaczyć, że posiadacze PS4 otrzymają Earth 2 Dark Knight - kostium do użycia w Batman: Arkham Knight. Strój dotychczas był dostępny tylko dla graczy z Ameryki Północnej, gdzie rozdawany był na targach i innych wydarzeniach.

Zobacz: Batman: Arkham Knight - Poradnik, Solucja

Jednocześnie ogłoszono, że na początku 2020 roku posiadacze wspomnianej produkcji na sprzęcie Sony będą mogli pobrać skórkę bez dodatkowych opłat. To oznacza, że w celu skorzystania z alternatywnego kombinezonu nie trzeba kupować zbiorczej kolekcji.

Twórcy zaznaczyli też, że nie przeniosą treści, które pojawiły się na konkretnej platformie, na inne urządzenia - na PC i Xbox One nie trafią więc wydane tylko na PS4 misje ze Strachem na Wróble do Batman: Arkham Knight. Nie planują także przygotowania aktualizacji dostosowującej tytuł do mocniejszych modeli konsol.

Źródło: Amazon

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze