Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Baldur's Gate 3 - Karlach: jak przyłączyć, romans

Jak doprowadzić do zbliżenia z Karlach.

Karlach to Barbarzynka, jedna z bardziej charyzmatycznych postaci BG3. Na tej stronie opisujemy kroki, jakie należy podjąć, by rozpocząć i z powodzeniem ukończyć wątek romantyczny.

Na tej stronie:


Karlach - jak dołączyć do drużyny

Karlach jest bardzo łatwo odnaleźć, gdy dołączysz do swojej drużyny Wylla - jego zadanie osobiste wskazuje na diablicę, która jest jego celem. Musisz udać się do północnej części obszaru (zniszczonym mostem z wioski) i kierować się na wschód, wzdłuż rzeki. Znajdziesz ją na brzegu.

Później podążaj za śladami krwi. Scena będzie wyglądać nieco odmiennie, jeśli Wyll jest w twojej aktywnej drużynie. Tak czy owak Karlach chętnie dołączy do drużyny. Poprosi także o pozbycie się ścigających ją łowców, jednak jest to zadanie opcjonalne.

Opcjonalnie napotkasz ją, gdy właśnie rozpoczniesz wcześniej misję Zapoluj na diablicę. W tym zadaniu jesteś proszony o jej eliminację przez fałszywych paladynów, na co oczywiście nie powinieneś się zgadzać - przynajmniej w interakcji z Karlach.


Karlach - jak zwiększyć aprobatę

Karlach jest dobrą osobą - i oczekuje tego samego od ciebie. Mimo to lubi walkę, więc dyplomacja nie zawsze jest wymagana. Dziewczyna lubi:

  • walkę, lecz gdy użycie siły jest poparte właściwymi argumentami
  • gdy szanujesz diabelstwa oraz dzieci
  • stajesz w obronie słabszych

Jeśli zamierzasz grać jako dobra postać, nie będziesz miał żadnych problemów z zyskaniem jej przychylności. Unikaj dodatkowo dogadywania się z wrogiem (szczególnie goblinami) oraz gnębienia innych i tchórzostwa.


Karlach - jak prowadzić romans

W nocy po wyzwoleniu Gaju druidów i uratowaniu diabelstw możesz rzucić jej kilka komplementów, które zaowocują otwartą rozmową. Właściwy romans z Karlach może odbyć się dopiero w akcie drugim, gdy naprawisz jej piekielny silnik, który rozpoczniesz zaraz po poznaniu Karlach - jest to jej zadanie osobiste. Do tego czasu nie możesz oczekiwać kontaktu fizycznego.

W drugim akcie kontynuuj zadanie personalne, by całkowicie zreperować jej silnik. W dalszej części rozdziału po zyskaniu wysokiej aprobaty ujrzysz w końcu wykrzyknik nad jej głową w obozie. Jeśli zechcesz, możesz doprowadzić do sceny seksu.

W akcie trzecim dodatkowo będziesz mógł pójść z nią na randkę do miasta, jeśli twój poziom relacji jest odpowiednio wysoki. Zainicjujesz to w ten sam sposób - poprzez rozmowę, gdy ujrzysz nad jej głową wykrzyknik.

Spis treści: Baldur's Gate 3 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Baldur's Gate III

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze