Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Baldur’s Gate 3 dopiero w 2023 roku. Twórcy podsumowują prace nad grą

Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Studio Larian oficjalnie poinformowało, że Baldur’s Gate 3 ukaże się dopiero w 2023. Deweloperzy opublikowali też zabawne wideo, którym podsumowują dotychczasowe prace nad projektem.

Opóźnienie pełnej wersji gry nie jest zaskoczeniem dla osób, które śledzą wieści o tytule. Już kilka tygodni temu twórcy przyznawali, że jest „mało prawdopodobne, aby produkcja zadebiutowała w bieżącym roku. Przekonywali jednak, że są na końcowym etapie rozwoju.

Baldur’s Gate 3 dostępne jest w programie Early Access na Steamie, gdzie jest regularnie rozbudowywane. Postępy w pracach nad produkcją podsumowuje najnowsze, okraszone humorem wideo.

Pozycja to kolejna odsłona uznanego cyklu gier RPG. Wczesna wersja oferuje pierwszy akt fabularny tytułu oraz dziewięć klas do wyboru - w jednej z niedawnych aktualizacji dodano możliwość kierowania barbarzyńcą.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Baldur's Gate III

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze