Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marvel's Avengers - cena, preorder, Edycja Kolekcjonerska

Na PS4 i Xbox One.

Marvel's Avengers - kooperacyjna gra akcji, opowiadająca o tytułowych bohaterach - zadebiutuje 4 września. Można już składać zamówienia przedpremierowe na grę w pudełku, w wersji na PS4 i Xbox One.

Poniżej informacje o cenie oraz odnośniki do wybranych sklepów. Gra jest dostępna także w wersji Kolekcjonerskiej - zawierającej między innymi dwie figurki.


Wersja zwykła

Edycja podstawowa, bez bonusów. Zamawiając grę w przedsprzedaży, otrzymamy dodatkową zawartość: dostęp do sieciowej wersji beta, tabliczkę „Marvel Legacy” na nazwę gracza, a także pakiet strojów Dziedzictwo Marvela.


Edycja Deluxe

Bogatszy pakiet z prezentami cyfrowymi:

  • 72-godzinny wcześniejszy dostęp do gry
  • pakiet obsydianowych tabliczek
  • Marvel Unlimited - miesiąc bezpłatnego dostępu do komiksów Marvela w sieci
  • pakiet obsydianowych strojów

Edycja Kolekcjonerska (Najpotężniejszych Bohaterów)

Najatrakcyjniejszym elementem tego wydania jest 30-centymetrowa figurka Kapitana Ameryki, zaprojektowana przez artystów z firmy Gentle Giant. Do tego gra w wersji Deluxe w steelbooku, figurka Hulka, brelok do kluczy w kształcie Mjolnira, sprzączka do paska Czarnej Wdowy, projekty prototypu zbroi Iron Mana, przypinka honorowego Avengera Kamali Khan oraz pamiątkowe zdjęcie wszystkich Avengersów.


Avengers to wspólne dzieło Crystal Dynamics i Eidos-Montreal - sieciowa gra kooperacyjna, skoncentrowana głównie na walce. W trakcie przygody wcielimy się w Hulka, Thora, Kapitana Amerykę, Iron Mana, Czarną Wdowę czy Ms. Marvel.

Każdy bohater używa oczywiście swoich charakterystycznych zdolności, więc walka różni się w przypadku każdej postaci. W grze nie brakuje też elementów RPG - gromadzenia wyposażenia czy przedmiotów kosmetycznych, zmieniających wygląd.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze