Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Avatar Frontiers of Pandora - wierzchowiec, mroczny koń

Jak odblokować i oswoić mrocznego konia.

Aby przyspieszyć tempo pokonywania mapy w Avatar Frontiers of Pandora, do dyspozycji gracza przeznaczono dwóch pomocników: ikrana - zwierzę latające, oraz mrocznego konia - wierzchowca, który pomoże ci szybciej podróżować po ziemi.

Mroczny koń zostaje odblokowany po dotarciu na Wyżyny - drugi obszar mapy, na północy, w ramach zadania Wędrowny klan. Poznasz wtedy także podstawy jeździectwa, które przypominamy. Mroczny koń nie jest twoją własnością - nie możesz go przyzwać jak ikrana ani też zmieniać jego wyglądu. Za każdym razem, gdy chcesz pojeździć konno, musisz odnaleźć wierzchowca i go oswoić.

Aby dosiąść mrocznego konia, ostrożnie zbliż się do niego i gdy pojawi się informacja, przytrzymaj klawisz i zbliż się do zwierzęcia. Wtedy pozwoli ci wejść na jego grzbiet. Koń potrafi biegać, skakać, możesz również z niego strzelać. Przytrzymaj klawisz kucania, by zsiąść. Nie można pozyskać z nich żadnych materiałów.

Korzystanie z wierzchowca nie ma w zasadzie żadnej przewagi na ikranem. Użycie go wydaje się rozsądne, gdy polujesz lub poszukujesz roślin, a także w niektórych momentach gry, gdy na nowym obszarze więź z ikranem zostaje tymczasowo zerwana. W tym jednak przypadku wystarczy kontynuować główny wątek fabularny, by odzyskać łączność ze zwierzęciem.

Następnie: Avatar Frontiers of Pandora - ikran: jak odblokować, latanie

Spis treści: Avatar Frontiers of Pandora - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Avatar Frontiers of Pandora - czas: jak pominąć, odpoczynek

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Avatar: Frontiers of Pandora

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.
Komentarze