Picture of Marta Kucharska

Marta Kucharska

Autor

Featured articles

Apex Legends - pakiety Apex i ceny monet Apex

Ile kosztują lootboxy i waluta w grze.

Apex Legends wprowadza gatunek battle royale do świata Titanfall. Jak niemal każda darmowa gra, produkcja Respawn Entertainment zawiera system mikrotransakcji, który pozwala zdobyć przedmioty kosmetyczne za różne rodzaje waluty.

Watch Dogs 3 dopiero na PS5 i następcy Xbox One?

Ubisoft złożył wniosek o nowy znak towarowy.

Jak informuje SkullziTV w jednym z filmów opublikowanych na YouTube, Ubisoft złożył wniosek o zarejestrowanie nowego znaku towarowego Watch Dogs. Nowe pismo wzbudziło podejrzenia, że tytuł przygotowywany jest na konsole kolejnej generacji.

Fallout 76 - gracz przypadkowo dostał się do zakazanej krypty

Poprosił Bethesdę, by go nie zbanowano.

Gracz o pseudonimie McStaken opisał na forum Reddit, jak przypadkiem dostał się do zapieczętowanej Krypty 63 - niedokończonego, zakazanego pomieszczenia w grze Fallout 76. Opublikował również zdjęcia z nietypowej lokacji, jednak teraz martwi się, że zostanie przez Bethesdę zbanowany.

Microsoft Studios zmienia nazwę na Xbox Game Studios

Nad grami pracuje 13 samodzielnych zespołów.

Microsoft Studios zmienia nazwę na Xbox Game Studios - poinformował Matt Booty, wiceprezes dywizji, zajmującej się produkcją gier. Nowa formacja obejmie 13 samodzielnych studiów deweloperskich, pracujących m.in. nad kluczowymi markami studia: Forza, Gears of War, Halo i Minecraft.

Xbox Live pojawi się na systemach Android i iOS oraz konsoli Switch

Międzyplatformowa rozgrywka od Microsoftu.

Jak donosi portal Windows Central, Microsoft wkrótce przedstawi nowe narzędzie deweloperskie, pozwalające na wsparcie dla urządzeń z systemami Android oraz iOS, a także konsoli Nintendo Switch. Zaprezentowane zostanie w marcu podczas tegorocznego Game Developer Conference.

EA pracuje nad nowym Jade Empire?

Złożono wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego.

Electronic Arts pod koniec stycznia złożyło wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego Jade Empire. To gra RPG o sztukach walki, wydana przez BioWare w 2005 roku.

W koncercie w Fortnite uczestniczyło 10 milionów graczy

Pokaz popularnego producenta muzycznego.

Wczoraj w Fortnite odbył się koncert DJ-a Marshmello, obecnie jednego z najpopularniejszych producentów muzycznych. Kanadyjski dziennikarz, Geoff Keighley, zdradził za pośrednictwem Twittera, że wzięło w nim udział ponad 10 milionów osób. Pokaz trwał nieco ponad 10 minut.