Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Apex Legends - pakiety Apex i ceny monet Apex

Ile kosztują lootboxy i waluta w grze.

Apex Legends wprowadza gatunek battle royale do świata Titanfall. Jak niemal każda darmowa gra, produkcja Respawn Entertainment zawiera system mikrotransakcji, który pozwala zdobyć przedmioty kosmetyczne za różne rodzaje waluty.

Odpowiednikiem lootboxów - czyli skrzynek z losową zawartością - są w Apex Legends tzw. pakiety Apex. Skrzynki zawierają nagrody, których zdobycie w standardowy sposób wymaga wielu godzin rozgrywki. Jest też specjalna waluta, zwana monetami Apex.

W tym poradniku dowiecie się wszystkiego o pakietach Apex oraz wewnętrznej walucie, którą można nabyć w sklepie.

Pakiety Apex - jak zdobyć, co zawierają

W każdym pakiecie Apex znajdziesz trzy losowe przedmioty. Mogą to być zarówno bronie, skórki postaci, jak i odzywki lub metal rzemieślniczy, który możesz zbierać, aby odblokować szczególną broń lub skórkę.

Zdobędziesz je odblokowując kolejne poziomy, poprzez zbieranie punktów doświadczenia (PD). Według oficjalnej strony EA, możesz zdobyć w sumie 45 pakietów Apex między 1 a 100 poziomem.

Przedmioty w skrzynkach sklasyfikowano, biorąc pod uwagę ich rzadkość - tak, aby łatwiej było ocenić ich wartość. W przeciwieństwie do niektórych gier zawierających lootboxy, Apex Legends podaje szanse zdobycia przedmiotów z góry, zanim kupisz skrzynkę. Szanse przedstawiamy poniżej.

Częstotliwość pojawiania się przedmiotów o określonej wartości:

  • Rzadki lub lepszy przedmiot: 100 procent.
  • Epicki lub lepszy przedmiot: 24,8 procent.
  • Legendarny przedmiot: 7,4 procent.

Wszystkie pakiety Apex są objęte ochroną przed pechem, co oznacza, że przy otwarciu 30 z nich masz zagwarantowane otrzymanie przynajmniej jednego legendarnego przedmiotu.

Co więcej, przedmioty w pakietach Apex nie mogą się duplikować z tymi, które już posiadasz w swoim ekwipunku. Mogą jednak pojawić się metale rzemieślnicze o różnym stopniu rzadkości, niezależnie od posiadanej ich ilości. Dlatego, jeżeli zdobędziesz już wszystkie dostępne przedmioty o danym stopniu, otwierając pakiet zastąpiony zostanie metalem o tej samej rzadkości.

Ceny pakietów Apex oraz monet Apex

Jeżeli nie chcesz tracić czasu na zbieranie Żetonów Legend poprzez rozgrywkę, możesz kupić walutę za prawdziwe pieniądze. Najważniejsze informacje znajdziesz poniżej.

Pakiet Apex można kupić za 100 monet Apex, czyli waluty w grze. Poniżej znajdziesz ceny obecnie dostępnych zestawów monet:

  • 1000 monet Apex - 40 zł.
  • 2000 (premia +150) Monety Apex - 80 zł.
  • 4 000 (premia +350) Monety Apex - 160 zł.
  • 6000 (premia +750) Monety Apex - 240 zł.
  • 10 000 (1500 premii) Monet Apex - 400 zł.
Członkowie Origin Access na PC otrzymują zniżkę

To wszystkie najważniejsze informacje o pakietach Apex. Pozwolą ci na wykorzystanie mikrotransakcji w najbardziej optymalny dla ciebie sposób. Udanych zakupów!


Spis treści: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Marta Kucharska

Contributor

Komentarze