Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil 2 - szczegóły darmowego DLC The Ghost Survivors. Premiera już jutro

Trzy nowe historie.

Przedstawiciele Capcom opublikowali szczegółowe informacje o nowym, darmowym DLC do Resident Evil 2 - The Ghost Survivors. Dodatek zaprezentuje trzy historie zupełnie nowych bohaterów. Premiera już jutro, 15 lutego.

Pokierujemy losem sprzedawcy broni - Robertem, córki burmistrza - Katherine oraz zapomnianego agenta zwanego Ghost.

Robert Kendo to właściciel znanego sklepu z bronią, który właśnie otrzymał drugą szansę na wydostanie się z miasta. Musi jednak dostać się do miejsca, skąd zostanie odebrany helikopterem przez dawnego znajomego. Po drodze natknie się na nowy rodzaj trującego zombie.

To jak do tej pory jedyne zapowiedziane DLC

Córka burmistrza Katherine Warren po traumatycznych przeżyciach spróbuje ponownie wydostać się z Raccoon City. Ucieczkę utrudni nowe zmutowane zombie, które można powstrzymać jedynie potężną amunicją.

Ostatni z nowych scenariuszy, według zapowiedzi Capcom, ma być „szczególnie trudny”. Pokierujemy agentem usiłującym uciec z laboratorium pod miastem. Aby tego dokonać, będzie musiał zmierzyć się z monstrami pokrytymi pancerzem.

Zobacz: Resident Evil 2 - Poradnik, Solucja

Otrzymamy dwa poziomy trudności: zwykły oraz treningowy. Ponadto w dodatku pojawi się większa ilość ekwipunku niż w podstawowej historii. Przenoszona będzie przez szczególny typ zombie z plecakami lub dostępna w specjalnych automatach.

Źródło: PlayStation Blog

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Marta Kucharska

Contributor

Komentarze