Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - Zabezpieczanie wioski górniczej

Pomagamy Tropicielce zapewnić bezpieczeństwo górnikom.

Zabezpieczanie wioski górniczej to misja poboczna w grze Atlas Fallen. Warto ją zrobić jak najszybciej, gdyż po przejściu pewnego etapu fabuły, powrót do misji będzie niemożliwy. W trakcie zadania czeka nas sporo podróżowania.

Misja stanowi cel opcjonalny misji fabularnej Miasto Słońca. Musimy sprawdzić co słychać u Tropicielki, która przebywa w wiosce górniczej (1) na południowym-zachodzie Dzikich Ostępów.

Następnie musimy wrócić do obozu rebeliantów pod murami Lithesty. Porozmawiaj z Khendrą, która ma pomysł jak pomóc górnikom. Przywódczyni skieruje nas do Rycerza szukającego kamienia obronnego w Zatopionym Mieście.

Rycerz znajduje się w pobliżu zapomnianej kapliczki. Jeżeli już tam dotarłeś wcześniej, to możesz skorzystać z pobliskiego kowadła. Jeżeli nie, to otwórz bramę znajdującą się na dolnym poziomie pałacu. Możesz to zrobić otwierając pieczęci. Pierwsza z nich znajduje się na górnym piętrze.

Następnie używając Skoku Powietrznego kieruj się w stronę kapliczki i porozmawiaj z Rycerzem (3). Postać zleci nam trzyetapowe zadanie. Najpierw znajdź cztery sztuki winorośli dolinowej. Prawdopodobnie masz już je w ekwipunku, ale jeśli nie, to jest to pospolita roślina, którą łatwo znajdziesz na pustyni w dolinkach.

Kolejny cel to odzyskanie „Iskry” z pieca, który odwiedziłeś wcześniej w trakcie misji fabularnej w Litheście (5). Udaj się do miasta, zejdź na dół i pokonaj demony, wśród których znajdują się dwa nurki (6). Po wszystkim zabierz artefakt (7) z pieca i wyjdź na zewnątrz.

Teraz wróć do miejsca początkowego misji i porozmawiaj ze Sztygarką, aby poinformować ją o naszych dokonaniach. Kobieta skieruje nas jeszcze do pobliskiej sztolni, aby zdobyć narzędzia. Zejdź nieco w dół i zniszcz podświetloną skrzynię schowaną za płotkiem po lewej stronie. Po zrealizowaniu wszystkich celów, spotkaj się z Tropicielką i Rycerzem przed kopalnią, aby zakończyć misję.

Następnie: Atlas Fallen - Zapomniana kapliczka

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Atlas Fallen - Budowanie mostów

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Laszczak

Współpracownik

Komentarze