Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - Budowanie mostów

Naprawiamy most łączący miasto Castrum z pustynią.

Zadanie poboczne Budowanie mostów w grze Atlas Fallen ma kilka etapów. Ostatecznie, naszym celem jest wzniesienie zawalonej przeprawy tak, aby uwięzieni na pustyni mieszkańcy mogli wrócić do osady Castrum VII.


Na tej stronie:


Rozmowy z mieszkańcami

Misja rozpoczyna się po ukończeniu zadaniu Ochrona wioski. Wódz Starszy Siódmy (1) poinformuje nas w rozmowie, że na pustyni znajdują się ludzie, którzy nie mogą z niej wydostać się po zawaleniu się mostu. Po rozmowie udaj się na pustynię, gdzie w wyznaczonej na mapie okolicy znajdziesz obozowisko. Tam skontaktuj się z kobietą o imieniu Klinga.

Klinga poleci nam udać się do Drzazgi, która próbuje naprawić most. Znajduje się ona niedaleko obozu, pod wysokim murem. W trakcie rozmowy Drzazga poprosi nas o wydobycie z piasku potrzebnych desek i kamieni, które są zakopane w pobliżu.

Niebawem, Drzazga zostanie porwana przez latającego potwora (2). Śledź ją wykorzystując surfowanie po piasku. W końcu potwór zrzuci kobietę na skałę (3), pod którą znajduje się stado potworów. Musisz je wszystkie wyeliminować.

Gdy będzie już bezpiecznie, wespnij się po skałach i porozmawiaj z Drzazgą. Kobieta wskaże nam wspomniany most, który należy naprawić. Udaj się na jego krawędź i zbadaj z Nyaalem jak wygląda sytuacja. Most znajduje się pomiędzy pustynią, a miastem Castrum VII.

Teraz musisz wrócić do Drzazgi i zrelacjonować jej nasze spostrzeżenia. Kobieta czeka w pustynnym obozowisku, obok Klingi. Do ostatecznej naprawy mostu potrzebna nam będzie wzmocniona Rękawica. Wiec, aby przejść do kolejnego etapu misji, konieczne jest ukończenie odpowiedniego fragmentu misji głównej Ścieżka do Bastengaru.


Naprawienie mostu

Gdy nasza Rękawica będzie wystarczająco ulepszona, otrzymamy nowy cel naszej misji pobocznej jakim jest uniesienie starego mostu. Udaj się w okolice mostu i zejdź na drewnianą platformę (4) zbudowaną w dole. Wykorzystaj zdolność Uniesienia, aby naprawić most.

Zostaniemy przeniesieni na pustynie w objęcia Obserwatora, czyli zostaniemy osaczeni przez czerwoną burzę piaskową oraz mnóstwo potworów. Wyeliminuj je wszystkie lub uciekaj poza obszar zagrożenia, który jest wyznaczony jasną, świetlistą linią.

Gdy będziesz już bezpieczny, udaj się do miasta Castrum VII i porozmawiaj z wodzem w pobliżu miejsca, gdzie rozpoczynałeś misję. Możesz przy okazji przejść przez naprawiony most, który znacznie skróci trasę kolejnych podróży. Rozmowa z wodzem zakończy misję.

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Atlas Fallen - Gniew Obserwatora

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Atlas Fallen

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.
Komentarze