Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - ołtarze Thelosa: wszystkie regiony

Lista wszystkich ołtarzy wymagających zniszczenia.

Na każdym obszarze gry Atlas Fallen odnajdziemy złote ołtarze Thelosa. W fabule nie odgrywają one istotnej roli, ale warto ich poszukiwać, gdyż zniszczenie każdego z nich zostanie wynagrodzone dużą ilością pyłu esencji.


Na tej stronie:


Nagrody za ołtarze i metody ich niszczenia

Ołtarze Thelosa odnajdziemy na każdym obszarze, ale najwięcej jest ich w Dzikich Ostępach. Niemniej jednak, warto szukać tych charakterystycznych obiektów od samego początku. Za zniszczenie każdego z nich otrzymamy potężną sumę pyłu esencji, który bardzo przydaje się przy rozwoju naszych umiejętności.

Ołtarzy w grze jest łącznie 19. Aby dokonać ich destrukcji musimy uderzać w świecące się szczeliny. Niektóre z nich znajdują się wysoko i trzeba korzystać z otoczenia ołtarza, aby dostać się do newralgicznego punktu. Pamiętaj, że uderzając wielokrotnie w pomnik twoja postać delikatnie wznosie się, co może być bardzo pomocne przy jego niszczeniu.


Lokalizacja ołtarzy - Zakazane Krainy

Ołtarz 1/19

Pierwszy obiekt znajdziemy na zachodnim krańcu Zakazanych Krain, w zniszczonej twierdzy. Ołtarz znajduje się obok cmentarza, przed kaplicą, z której możesz skorzystać, aby zniszczyć ołtarz.


Ołtarz 2/19

Drugi znajduje się po drugiej stronie twierdzy, na dobrze widocznym cyplu. Zniszczenie tego ołtarza jest częścią jednego z zdań pobocznych.


Ołtarz 3/19

Ostatni ołtarz w Zakazanych Krainach odnajdziemy na jednej z wież ruin na południowym-wschodzie.


Lokalizacja ołtarzy - Podziemia Bastengaru

Ołtarz 4/19

W Podziemiach Bastengaru odnajdziemy tylko jeden posąg. Położony jest w jednym z zaułków Zatopionego Miasta, w jego północno-wschodniej części.


Lokalizacja ołtarzy - Dzikie Ostępy

Ołtarz 5/19

Pierwszy ołtarz w Dzikich Ostępach ulokowany jest na zboczu, niedaleko wyjścia z Podziemi Bastengaru. Obiekt jest bardzo dobrze widoczny.


Ołtarz 6/19

Po kolejne dwa ołtarze udaj się na południe. Jeden znajduje się na pustyni, obok charakterystycznych szkieletów i powalonych kolumn.


Ołtarz 7/19

Następny znajduje się blisko według mapy, ale aby dostać się do niego musisz wspiąć się na wysoką skałę, gdzie znajduje się wieża Obserwatora. Wykorzystaj pobliską Zapomnianą Ścieżkę. Ołtarz znajdziesz w niewielkim zagłębieniu.


Ołtarz 8/19

Ósmy ołtarz znajduje się pod kolejną ogromną skałą. Możesz mieć problemy, aby doskoczyć do jego czubka, więc odpieczętuj Zapomnianą Ścieżkę, która znajduje się obok. Dzięki niej dostaniesz się wyżej.


Ołtarz 9/19

Kolejny obiekt umieszczony jest wysoko, na górze z wieżą Obserwatora. Dostaniesz się na nią wchodząc po Zapomnianej Ścieżce na wschód od góry.


Ołtarz 10/19

Dziesiąty ołtarz ulokowano na wieży wystającej ze zbocza w pobliżu Rezydencji Kapłanów. Najlepiej wejdź od strony gór i zeskocz w kierunku ołtarza, aby zadać ciosy wystarczająco wysoko.


Ołtarz 11/19

Do jedenastego ołtarza dostaniesz się wskakując po ruinach, które rozpoczynają się w Rezydencji Kapłanów. Obiekt znajduje się na zachodnim krańcu Pajęczej Skały.


Ołtarz 12/19

Kolejny znajduje się tuż obok kowadła na północnym-wschodzie.


Ołtarz 13/19

Następny ołtarz jest wciśnięty pomiędzy mury, a górskie zbocze niedaleko poprzedniego.


Ołtarz 14/19

Ostatni ołtarz w Dzikich Ostępach znajdziesz dalej na północy, pod charakterystyczną skałą.


Lokalizacja ołtarzy - Czarne Pustkowie

Ołtarz 15/19 i 16/19

Pierwsze dwa ołtarze na Czarnym Pustkowiu ulokowane są obok siebie, w centrum rejonu. Jeden (1) stoi po lewej, a drugi (2) po prawej stronie dawnej bramy.


Ołtarz 17/19

Ten pomnik znajdziesz na północnym-zachodzie, na zamglonych bagnach.


Ołtarz 18/19

Przedostatni ołtarz znajduje się w nietypowym miejscu, na półce wystającej ze zbocza, pod pałacem na południowym-wschodzie. Aby się do niego dostać, musisz wspiąć się na mur (3) powyżej i zeskoczyć na wspomnianą półkę.


Ołtarz 19/19

Ostatni ołtarz schowano na niewielkiej wysepce na południu mapy.

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Laszczak

Współpracownik

Komentarze