Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - zmiana wyglądu: tatuaże, fryzura

Warsztat tatuatora.

W Assassin's Creed Valhalla nie masz zbyt dużego wpływu na wygląd postaci, ale możesz zmienić jej fryzurę oraz nanieść na skórę różnego typu tatuaże. Potrzebujesz do tego warsztatu tatuatora.

Jeżeli szukasz sposobu na zmianę Eivor w kobietę lub mężczyznę, zajrzyj na naszą stronę o zmianie płci.

Warsztat tatuatora możesz wybudować w osadzie, płacąc 600 jednostek materiałów budowlanych i 45 jednostek surowców. Budowlę rozpoznasz po symbolu przypominającym liczbę osiem (1):

Kiedy warsztat będzie już gotowy, wejdź do środka i porozmawiaj z tatuatorem, wybierając opcję Zmień fryzurę i tatuaże.

Przejdziesz teraz do ekranu, w którym możesz wybrać włosy i zarost (2) bohatera lub bohaterki - wraz kolorem - a także tatuaże (3) w różnych częściach ciała: na głowie, plecach, klatce piersiowej oraz rękach.

Przechodząc do konkretnego menu, zobaczysz dostępne tatuaże, fryzury lub brody:

Za „zaaplikowanie” wybranej fryzury lub tatuażu nic nie płacisz. Tatuaże możesz też swobodnie usuwać i zamieniać na inne.


Jak zdobyć więcej fryzur i tatuaży

Początkowo nie będziesz miał zbyt wiele fryzur do wyboru, ale nowe rodzaje możesz znaleźć u kupców rozsianych po całym świecie gry.

U kupców możesz też nabyć wzory tatuaży. Znajdziesz je też w świecie gry, między innymi podejmując się wyzwania z uciekającym listem (4):

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - jak kupić i zmienić konia, kruka: stajnia i ptaszarnia

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze