Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - Morze przeznaczenia: podróż do Anglii

Przygotowania do wyprawy.

Ta misja zacznie się w Fornburgu, po zakończeniu zadania Prawo urodzenia, Eivor znajduje się w porcie. Podejdź kawałek do przodu, a zaczepi cię żołnierz Haralda - porozmawiaj z nim.

Idź do głównej siedziby króla, by porozmawiać z Sigurdem. Tam zacznie się scenka z przemową, po której cel się zaktualizuje. Musisz znowu porozmawiać z Sigurdem w porcie. Ruszacie do Anglii.

UWAGA: Nie zgódź się na zabranie łupów króla. W przeciwnym razie zniechęcisz do siebie Sigurda, co może mieć znaczenie później.

Jeśli chcesz wykonać jakieś wydarzenia w świecie, pozwiedzać norweską krainę czy porozmawiać z mieszkańcami, zrób to zanim zgodzisz się na wyprawę.

Kiedy będziesz gotowy, wybierz opcję pora ruszać (1) w rozmowie z Sigurdem. Zacznie się scenka.

Teraz pozostaje tylko wskoczyć do statku i zająć miejsce na końcu, przy Sigurdzie (2). Gdy to zrobisz, razem z towarzyszami ruszycie do Anglii. Nie przejmuj się jednak, bo do Norwegii będzie jeszcze okazja powrócić.

To jednak niezupełnie koniec misji. Na chwilę akcja przeniesie się do teraźniejszości i przjemiesz kontrolę nad Laylą. Po scence zbadaj grób (3), a potem wracaj do chatki.

Po kolejnej scence i rozmowie z towarzyszami, wracaj do Animusa (4), by kontynuować przygodę. Możesz też przejrzeć dokumenty, wpisy i notatki Layli w menu gry.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Szlakiem łabędzi: osada Halfdana, łańcuch na rzece

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Prawo urodzenia: dotarcie do Alrekstad

O autorze

Komentarze