Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Iron Man odwiedzi Assassin’s Creed Valhalla - sugerują pliki gry

Nietypowy asasyn.

Fani Assassin’s Creed Valhalla znaleźli nietypowego gościa - czerwony pancerz strzelający promieniem energii z klatki piersiowej, do złudzenia przypominający Iron Mana.

Wieści przekazał niejaki „Pedder”, a źródło jest dość wiarygodne - mowa o plikach samej gry. Być może skórka pojawi się za jakiś czas we wbudowanym sklepie. W zestawie jest bowiem także mechaniczny kruk, wierzchowiec oraz dwa miecze.

Warto jednocześnie dodać, że nie ma gwarancji, iż strój Iron Mana ostatecznie trafi do gry. W przeszłości - już w maju - w folderach z grą znaleziono całkiem inny komplet wyposażenia na bazie licencji Marvela, wzorowany na Thanosie. Te przedmioty jeszcze nie pojawiły się w grze. Być może Ubisoft zbiera więcej skinów, by wydać je wszystkie jednocześnie?

Wracając do naszego pancerza, biała wersja - prezentowana w materiale wideo powyżej - przypomina nieco Star Wars, podczas gdy wspominany wierzchowiec to już konstrukcja jakby żywcem wyjęta z uniwersum Horizon Zero Dawn. Wszystko to raczej niezbyt pasuje do świata wikingów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Assassin's Creed Valhalla

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze