Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - opóźniono dodatek Gniew Druidów

O kilka tygodni.
  • Dodatek do Assassin's Creed Valhalla ukaże się w maju, a nie kwietniu
  • Przyczyny opóźnienia nie są na razie znane

Ubisoft poinformował o przesunięciu Gniewu Druidów, czyli pierwszego dużego dodatku fabularnego do Assassin's Creed Valhalla. Rozszerzenie zadebiutuje 13 maja, a więc dwa tygodnie później niż początkowo planowano.

Nieznane są na razie powody podjętej decyzji, ale niewykluczone, że twórcy potrzebują więcej czasu na dopracowanie DLC. Deweloperzy obiecują, że wkrótce wystosują komunikat, w którym szczegółowo wyjaśniają, dlaczego pakiet nie ukaże się w pierwotnym terminie.

Gniew Druidów pozwoli graczom odwiedzić Irlandię, w której gracze odkryją tajemnicę starożytnego kultu tytułowych druidów. Nie zabraknie walki w nawiedzonych lasach oraz odniesień do gaelickich mitów i folkloru.

Dostęp do rozszerzenia bez dodatkowych opłat uzyskają posiadacze Season Passa lub gry w edycji Gold, Ultimate albo kolekcjonerskiej. DLC będzie jednak sprzedawane także osobno w cenie ustalonej na 99,90 zł.

Przy okazji przypominamy o naszym obszernym poradniku do Assassin's Creed Valhalla, w którym znajdziecie solucję wraz z mnóstwem wskazówek.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze