Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Odyssey - Alexios częściej wybieraną postacią przez graczy

Ku zaskoczeniu twórców.

Assassin's Creed Odyssey jest pierwszą odsłoną cyklu pozwalającą wybrać bohatera - do naszej dyspozycji oddano Alexiosa i Kassandrę. Twórcy poinformowali, że większą popularnością cieszy się męska postać.

W rozmowie z magazynem Game Informer reżyser projektu ze studia Ubisoft Quebec - Scott Philips - ujawnił, że według zgromadzonych danych, 2/3 graczy zdecydowało się pokierować przedstawicielem brzydszej z płci (dzięki, GameRevolution).

Deweloper przyznaje, że jest zaskoczony wynikiem. Podkreśla, że w trakcie testów osoby sprawdzające produkcję wybierały podopiecznych mniej więcej po równo, ale autorzy byli przekonani, że po premierze Kassandra zyska przewagę.

Kassandra czy Alexios?

Zobacz też: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Warto jednocześnie zaznaczyć, że to właśnie dziewczyna jest postacią kanoniczną w uniwersum. To oznacza, że oficjalne komiksy, filmy czy książki powiązane z tytułem odniosą się jedynie do wspomnianej bohaterki.

Assassin's Creed Odyssey dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One. Akcja osadzona jest w starożytnej Grecji przed wydarzeniami z poprzednich części. Niedawno gra otrzymała pierwszy płatny dodatek fabularny.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Odyssey

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze