Halo Infinite - pojazdy: dostępne modele

Lista samochodów, czołgów i samolotów w grze

W Halo Infinite, oprócz pokaźnego arsenału dostępnego uzbrojenia, przyjdzie nam pokierować również szeregiem oryginalnych pojazdów. Na tej stronie zamieszczamy spis wszystkich środków transportu w grze.

Na tej stronie:

Guziec M12

Guziec to podstawowy środek transportu armii Ziemian. Wytrzymała terenówka może pomieścić kierowcę, pasażera i oparatora umieszczonego „na pace” ciężkiego karabinu maszynowego.

halo_infinite_poradnik_pojazdy_1

Trzeba jednak pamiętać, że cała trójka pozostaje odsłonięta i narażona na ostrzał wroga. Występuje również wersja wyposażona w wyrzutnię rakiet, zamiast karabinu maszynowego.

Mangusta M290

Szybki i zwrotny quad pozwala błyskawicznie i względnie cicho przemieszczać się po mapie. Oprócz kierowcy, z tyłu może usiąść też pasażer.

halo_infinite_poradnik_pojazdy_2

Podstawowa wersja Mangusty jest nieuzbrojona i nadaje się raczej to transportu lub szybkiej ucieczki. W grze pojawia się jednak czasem wariant wyposażony w dwa granatniki.

Skorpion M808

Kiedy potrzeba dużej siły ognia, z pomocą przychodzi czołg Skorpion. Wyposażony w karabin maszynowy oraz potężne działo, zapewnia wsparcie w najtrudniejszych walkach.

halo_infinite_poradnik_pojazdy_3

Do pełnej obsługi czołgu potrzebny jest kierowca oraz operator karabinu.

Osa AV-49

Lekki i zwrotny samolot, łączący cechy myśliwca i helikoptera. Ten niewielki pojazd latający zabiera na pokład jedynie pilota, ale umożliwia rażenie wroga rakietami oraz ogniem karabinów ze znacznej odległości.

halo_infinite_poradnik_pojazdy_4

Osa nie jest jednak pozbawiona wad. Pomimo znacznej siły ataku, pojazd jest mało wytrzymały i łatwo może zostać zestrzelony.

Odyniec M15

Odyniec to nowa wersja wspomnianego na początku Guźca. Pojazd cechuje się większą prędkością, lepszymi zdolnościami terenowymi i mocniejszym pancerzem.

halo_infinite_poradnik_pojazdy_5

W przeciwieństwie do Guźca, odyńca nie wyposażono w żadną broń pokładową. Zamiast tego, może wziąć na pokład, oprócz kierowcy, trzech pasażerów.

Duch

Lekki i zwinny pojazd naziemny kosmitów. Duch przemieszcza się niemal bezgłośnie, co daje kierowcy szansę na przekradniecie się poza linie przeciwnika.

halo_infinite_poradnik_pojazdy_6

W porównaniu do Mangusty z armii ludzi, Duch nie pozostaje bezbronny - zawsze wyposażony jest w potężne działko plazmowe.

Zjawa

Jednoosobowy myśliwiec obcych sił. Podobnie jak Duch, Zjawa jest niemal bezgłośna, co daje ogromną przewagę ataku z zaskoczenia.

halo_infinite_poradnik_pojazdy_7

Jeśli chodzi o uzbrojenie, samolot ma na pokładzie energetyczny karabin maszynowy oraz potężne działko.

Chopper

Ten nietypowy, jednokołowy motocykl świetnie nadaje się do bezpośredniego ataku. Jego wielkie przednie koło taranuje wrogów na swojej drodze, a dwa potężne granatniki mogą razić ogniem z dość sporej odległości.

halo_infinite_poradnik_pojazdy_8

Chopper rozwija umiarkowaną prędkość, jednak w razie potrzeby można użyć krótkotrwałego dopalacza.

Upiór

Czołg kosmitów, który czasami pojawia się podczas niektórych starć. Podobnie jak Skorpion, wyposażony jest w potężne działo - tym razem energetyczne, które zapewnia ogromną siłę ognia.

halo_infinite_poradnik_pojazdy_9

Dosyć ciężko znaleźć go podczas gry, ale drużyna, która go przejmie, zyskuje ogromną przewagę nad przeciwnikiem.

Spis treści: Halo Infinite - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Halo Infinite - personalizacja: zmiana wyglądu postaci, broni i pojazdów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami