Death Stranding Director's Cut trafi na PC - raport

Zapowiedź jeszcze dzisiaj?

Według niepotwierdzonych wieści, na PC zmierza Death Stranding w rozszerzonym wydaniu Director's Cut, które obecnie dostępne jest tylko na PS5.

Informacja pochodzi z komunikatu prasowego, który Intel opublikuje podobno jeszcze dzisiaj w ramach rozpoczynających się targów CES 2022. Kopię wiadomości otrzymał serwis VideoCardz od anonimowego źródła.

W oświadczeniu wspomniano o XeSS, a więc poprawiającym działanie gier odpowiedniku DLSS od Nvidii. Zaznaczono, że technologia zostanie wykorzystana właśnie we wspomnianym Death Stranding Director's Cut, które tym samym trafi na PC.

Rozszerzona edycja produkcji Hideo Kojimy oferuje między innymi nowe misje fabularne, rozbudowuje walkę, wprowadza kolejne przedmioty do przenoszenia towarów oraz dodaje strzelnicę i tryb z wyścigami pojazdów na zamkniętych torach. Wydanie dostępne jest na razie tylko na PS5, na którym ukazało się we wrześniu ubiegłego roku.

Intel zapewnia, że XeSS pojawi się w tytułach innych firm, w tym Codemasters, IO Interactive, Illfonic, Massive Work, PUBG Studios, Techland i Ubisoft. Samo VideoCardz jest renomowanym serwisem, ale portal przyznaje, że nie jest w stanie zweryfikować autentyczności komunikatu, choć zwraca uwagę, że treść pokrywa się z uzyskanymi wcześniej wieściami.

Informacja prasowa poświęcona jest też zewnętrznym kartom graficznym Intel Arc - pierwszym tego typu urządzeniom przygotowanym przez firmę. W ogłoszeniu przedstawiciele koncernu ujawnią, że ruszyła wysyłka sprzętu do klientów typu OEM, czyli producentów i sklepów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami