Życie rolnika w Farming Simulator 22 - zwiastun z okazji premiery

Pory roku i inne nowości.

Dzisiaj premierę ma Farming Simulator 22, kolejna odsłona rolniczej serii od studia Giants. Twórcy opublikowali trailer podsumowujący najważniejsze wprowadzane do gry nowości, w tym pory roku.

Tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S, oferując także cross-play na poszczególnych platformach w ramach trybu wieloosobowego.

Poza większym wpływem pór roku i warunków klimatycznych na uprawy, ważne są także innowacje w sferze obróbki gleby: mulczowanie winorośli i oliwek, zbieranie kamieni oraz wałowanie ziemi. Wszystkie te czynność przynoszą nowy sprzęt.

Jeśli zaczynacie przygodę, koniecznie zerknijcie na Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady, stanowiący obszerną, cały czas aktualizowaną publikację dla wszystkich miłośników gry.

Twórcy przygotowali także dwie całkiem nowe mapy (południowa Francja i Stany Zjednoczone) oraz zaktualizowaną wersję dobrze znanego Erlengrat w Alpach.

Tradycyjnie już możemy zająć się nie tylko uprawą roślin, ale także hodowlą zwierząt. Do znanych już krów, kur i świń dołączyły teraz konie. Jest też bardziej rozbudowany edytor rolnika, a na PC - nowinki techniczny w stylu DLSS.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami