Remake Prince of Persia: Piaski Czasu wciąż powstaje - zapewnia Ubisoft

Brak daty premiery.

Na początku lata Ubisoft ogłosił opóźnienie premiery remake'u Prince of Persia: Piaski Czasu. Teraz - po niemal 5 miesiącach ciszy - twórcy przypominają na Twitterze, że projekt ma się dobrze, a prace przebiegają zgodnie z planem.

Wciąż nie podano jednak konkretnej daty premiery. W wiadomości nie pojawia się nawet wzmianka o 2022 roku, o którym wspominano w czerwcu, przy okazji opóźnienia.

„Chcemy wykorzystać tę okazję, by zapewnić was, że remake Prince of Persia: Piaski Czasu wciąż powstaje, a zespół jest zainspirowany i zmotywowany waszymi opiniami” - podkreślają deweloperzy.

Po pierwszej prezentacji gry we wrześniu 2020 roku na Ubisoft spadła fala krytyki ze strony fanów cyklu. Powodem była niezadowalająca jakość i styl oprawy graficznej.

Projekt to wierny remake. Tytuł zmierza na PC, PS4 i Xbox One, a na PS5 i Xbox Series zadziała w ramach wstecznej kompatybilności. Produkcja zaoferuje między innymi odnowioną oprawę graficzną oraz odświeżoną mechanikę rozgrywki oraz sterowanie dostosowane do współczesnych standardów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami