Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remake Price of Persia nadal powstaje. Książę wciąż bez daty premiery

Ubisoft uspokaja.

Ubisoft potwierdza, że remake gry Prince of Persia: The Sands of Time nadal powstaje, nawet jeśli w temacie gry panuje obecnie kompletna cisza.

Remake Prince of Persia: The Sands of Time nie został anulowany - napisano w komunikacie na oficjalnej stronie. „Gra powstaje obecnie w studiu Ubisoft Montreal”.

Przypomnienie miejsca wykonywania prac zapewne także nie jest przypadkowe. W maju informowano bowiem, że indyjskie oddziały firmy - Ubisoft Pune i Ubisoft Mumbai - nie pracują już nad tytułem, w obowiązki przekazano właśnie do Kanady.

W komunikacie francuskiego wydawcy są też odpowiedzi na kilka innych pytań. Dowiadujemy się więc, że firma nie ma planów na odświeżenie żadnych innych odsłon serii. Obecnie nie jest też w stanie podać daty premiery i dlatego zdecydowano się na zwrot pieniędzy za zamówienia przedpremierowe.

Właśnie ta ostatnia kwestia jeszcze w czerwcu przełożyła się na pytania na temat tego, czy projekt w ogóle jeszcze powstaje. Już wtedy uspokajano, że w planach nic się nie zmieniło, lecz tytuł nie zadebiutuje w roku fiskalnym 2023, który dla Ubisoftu kończy się w marcu 2023 roku.

Remake Prince of Persia: Piaski Czasu zapowiedziano we wrześniu 2020 roku. Już w momencie ujawnienia na projekt spadła spora fala krytyki - fanom nie podobał się zaproponowany w nowej wersji styl graficzny oraz sama jakość oprawy wizualnej. Efektem było opóźnienie gry.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze